apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12147 dabar naršo 0 (0)
Batuotas Katinas su Ksena ir Malkomu Geliku vaziuoja per Panevezi // Vienaturtis // 2022.06.24 // komp. piešiniai
219 kb

peržiūrėjo: 103
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Tądien Nycių kaimo gyventojas, turtuolis Batuotas Katinas ir vėl leidosi į tolimą kelią, nuvažiavo į Panevėžį. Drauge su savimi jis kelionėn pasiėmė savo žmoną Kseną, kuri norėjo parduotuvėje paieškoti naujos „Gucci“ rankinės ir burtininką Malkomą Kukurbezdį, kuriam reikėjo vaistinėje nusipirkti vaistų nuo reumato. Šiltą vasaros dienos rytą Batuotas su savo šeima ir visureigiu „Mercedes Benz G Class“ jau ir buvo pačiame Panevėžio mieste, lėkė per tiltą link centro, kur iškart patraukė pro šalį einančių mažo, šveplo berniuko ir jo mamos dėmesį. Nors ir gražus oras pasitaikė, bet pats Batuotas buvo tąsyk kaip reta be nuotaikos, visas gyliai paniuręs – netrukus nenoromis važiuojant prisipažino žmonai, kad jis savo vidumi kažkaip keistai jaučia kažkokį, jam artimoje ateityje vėl gręsiantį pavojų, bet būtent tokį, kokio jam dar nebuvo tekę patirti. Mat prie to vyrui prisidėjo dar ir keisti nakties sapnai, kuriuose jis regi save gulintį lovoje, jam skauda užpakalį ir jis pats yra tarsi lyg stipriai apsvaigęs. Bet ar tikrai reikėtų dėl to jau stipriai labai jaudintis, to Batuotas irgi dar vis nežino... 2022 m. birželio 22 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Neringa Leles Batuoto Katino seima Panevezy, gatveje netiketai pamate davatka Vida Batuotas Katinas su Ksena ir Malkomu Geliku vaziuoja per Panevezi Verslininke Muse su nauja Nyciupio sekretore supasi ant Papyvesio supyniu Batuotas Katinas su Mersu Geliku lekia pro pat Maxima, Kupiskyje Svyturys