apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12264 dabar naršo 0 (0)
Davatka Vida su vyru Zydrunu ruosiasi maudytis Kupiskio mariu vandenyje // Vienaturtis // 2022.07.27 // komp. piešiniai
217 kb

peržiūrėjo: 218
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Prie pat Kupiškio marių vieną karštą vasaros penktadienį atėjusi miestietė religinė fanatikė, Vida Pribeldaitė – Lajūnienė su savo vyru Žydrūnu pirma persirengė čia pat esančioje lauko kabinoje pliažo rūbais, bet iškart ir nepuolė tiesiai į marių vandenį, o pirma dar pasėdėjo drauge ant žemės pasitiesto pledo ir pasižvalgė aplink. Kaip jau minėjau, toji davatka Vida yra tikrai labai kompleksuojanti dėl savo pačios nestandartinių kūno formų, dėl ypač mažų krūtų. Tad kai tik išdrįsta eiti prie vandens telkinio, šalia kitų asmenų maudytis, ji visada ten tuoj ir apsivelka tą savo „senovinį“, konservatyvų ir itin uždaro tipo maudymosi kostiumėlį. Tad prie visų kitų, savo kūno nuogumo nesibodinčių pliaže parodyti poilsiautojų, žmonių davatka Vida atrodo taip nestandartiškai, tarsi lyg būtų nužengusi iš senos praeities, iš Smetonos laikų. Bet, nepaisant to, kad einant maudytis, šalimais jų visada atsiranda ir tokių asmenų, kurie pieštais rodo į Vidą ir juokiasi patyliukais iš jos aprangos, pati moteris su šiuo savo kostiumėliu vis vien jaučiasi be galo komfortiškai – juk šis drabužis visiškai uždengia nuo svetimų akių visus intymesnius jos kūno paslėpsnius, o Vida būtent to ir norinti. Tas pats buvo ir šįsyk, vėl Vida girdėjo kitus juokiantis iš jos aprangos. Beje, pati Vida moka plaukti vandenyje, ji plaukioja net gan profesionaliai, sugeba ir nardyti, tai dabar netrukus su savo Žydrūnu ir puolė pagaliau tiesiai į vandenį... 2022 m. liepos 22 d.


czmokis
// 2022.07.27 18:15
no tokia jau ir drovuole ta Vida. sedi va pize isvertus pries visus :D
Vienaturtis
// 2022.07.29 08:39
Įdomu, ar ir dabar Gabrys vis dar mėgins tvirtinti, kad toji Vida neva turi "penį"? Che, che!
Gabrieliusmackevichius
// 2022.07.29 11:54
nemėgins. palaukim. gal istorija su laiku pati atskleis tos vietos paslaptis.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kas ne sokines ... Batuotas Katinas su burtininke Irena sedi prie Kupiskio mariu, elingo terasoje Luna ir Tomas Dragonai deginasi nuogi prie pat Kupiskio mariu Davatka Vida su vyru Zydrunu ruosiasi maudytis Kupiskio mariu vandenyje Davatka Vida persirengia kabinoje prie Kupiskio mariu ir burba ant vyro Archeologe Luna kviecia visus prie Kupiskio mariu, drauge eiti maudytis Atspindziai