apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12188 dabar naršo 0 (0)
Lunos vyras Tomas ant Kupiskio mariu liepto prasilenke su davatka Vida // Vienaturtis // 2022.08.01 // komp. piešiniai
171 kb

peržiūrėjo: 409
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Tą karštą penktadienio popietę, kada Nycių kaimo gyventojas, turtuolis Batuotas Katinas su keliais savo kaimynais ir panevėžiečių Dragonų pora laiką sau leido poilsiaudami pliaže prie pat Kupiškio marių, ten pat gretimai sukiojosi ir miestietė davatka, Vida Pribeldaitė – Lajūnienė, bet ji pradžioje dar kol kas nežinojo to, kad visai šalimais esama ir tų nyciečių. Nuėjusi nuo pat valčių elingo pastato į marių vandenį nutiestu lieptu, toji Vida Lajūnienė niurktelėjo į šiltą marių vandenį, ėmė plaukti ir maudytis. Kai moteris vėl išlipo atgal iš vandens, būtent ant to paties liepto ji eidama prasilenkė su einančiu maudytis Lunos Dragonienės vyru Tomu, kuris ją tuoj pat ir nužvelgė su keistu, nuostabos pilnu žvilgsniu. Faktas, kad pati davatka Vida iš savo pusės visiškai nepažįsta to Tomo Dragono, o jis jos irgi nepažįsta. Pačiam Tomui irgi pasirodė, kad šioji moteris su savo apranga atrodo ganėtinai keistai, nes visos kitos moterys prie vandens tikrai taip nesirengia. Eidama atgal pro pat valčių elingo terasoje kitus sėdinčius asmenis, tik dabar pamatė tai, kad čia sėdi ir šitas nycietis Batuotas Katinas su grupele draugų. Ir jai iškart net akys išsiplėtė iš nuostabos, kai dar kartu išvydo, kad čia pat yra sėdintis ir anas Tukurutis, kurį ji visada vadinanti „labai nusidėjusiu okultistu“. Bet nieko Vida jiems taip ir nepasakė, tik pasistengė kuo skubiau išeiti laukan, grįžti atgal į pliažą ir buvo su jau pagedusia savo nuotaika... 2022 m. liepos 22 d.


Gabrieliusmackevichius
// 2022.08.02 01:58
maudimuku visi stebisi, o mėlynu katinu pleže nesistebi?
Vienaturtis
// 2022.08.02 08:12
Gabri, tai aišku, kad niekas nesistebi. Vos tik tas veikėjas pasirodo prie marių, pliaže, visi aplinkiniai jau ir žino: "ė, čia gi tas nycietis turčius, vienintelio rajone "Merso Geliko" savininkas". Dar ateina prie marių maudytis kartais ir šunys, ir karvės, ir žąsys, ir žalčiai, bet aš jų čia dar piešinyje neužfiksavau...
Gabrieliusmackevichius
// 2022.08.04 15:12
ar ir šį savaitgalį vida pasipuoš savo šiuo akis badančiu maudimuku?
Vienaturtis
// 2022.08.04 15:33
O iš kur man tai žinoti, Vida vėl vilkės tai, ar nevilkės? Mat šį savaitgalį aš visai neturiu jokių planų vėl prie tų marių eiti.
Gabrieliusmackevichius
// 2022.08.06 22:28
kokie planai sutrukdė vizitą prie marių?
Vienaturtis
// 2022.08.07 09:21
Šįkart jie įslaptinti.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Gabija Rubliauskiene su vyru Kupkinuku atejo prie Kupiskio mariu vandens Gabija Rubliauskiene su vyru sedi prie Kupiskio mariu papludimio Batuotas Katinas su draugais sedi prie Kupiskio mariu, valciu elingo terasoje Lunos vyras Tomas ant Kupiskio mariu liepto prasilenke su davatka Vida feniksas Dievo vardu . Musu prievarta Kas ne sokines ...