apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12188 dabar naršo 0 (0)
Gabija Rubliauskiene su vyru sedi prie Kupiskio mariu papludimio // Vienaturtis // 2022.08.03 // komp. piešiniai
228 kb

peržiūrėjo: 177
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kai tą karštą penktadienio popietę Nycių kaimo gyventojas, turtuolis Batuotas Katinas su kaimynais ir panevėžiečių Dragonų pora sėdėjo ant medinių sėdynių prie pat Kupiškio marių, valčių elingo lauko terasoje ir gurkšnojo gaivinantį gėrimą, prie šio vandens telkinio praleisti smagiai sau laiką nuo miesto pusės neskubėdami atžingsniavo ir dar viena miestiečių pora. Šįkart tai buvo Kupkinukas Rubliauskas su savo žmona Gabija. Ir jiedu taip pat nežinojo to, kad prie tų pačių marių yra atvykę ir jų geri draugai nyciečiai, Rubliauskai manė, kad gal Batuoto šįsyk visai čia nėra, nes automobilių stovėjimo aikštelėje visai nesimatė tarp visų iš toli išsiskiriančio Katinų „Merso Geliko“ – o jo šiandien tiesiog ir nebuvo, nes Batuotas čionai buvo atvažiavęs su savo baltąja „Toyota Auris“. Kupkinukas prie marių atėjo su tikslu maudytis, o Gabija tenorėjo tiktai čia būdama pasideginti prieš saulę. Ir Gabija nusprendė tai daryti, būdama visai be liemenėlės. Mat apsirengė pliažo palaidinę su itin atviru priekiu – moteris tiesiog norėjo, kad tokiu būdu kuo tolygiau įdegtų saulėje jos krūtų oda ir aplink esantys kūno plotai. Bet kiti poilsiautojai į šitaip Gabijos dalinai atidengtas viešai krūtis žiūrėjo nustebę, su keistoka šypsena veiduose. O pačiai jai tai buvo nė motais, ji tik prisėdo ant pliažo suoliuko ir ėmė dairytis aplink tinkamos sau vietos, kur ji galėtų laisvai su vyru ant žemės prigulti, pasideginimui... 2022 m. liepos 22 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Neapsakomas futbolo lengvumas Batuotas Katinas su savo Mercedesu Geliku lekia pro pat Kupiskio Maxima Gabija Rubliauskiene su vyru Kupkinuku atejo prie Kupiskio mariu vandens Gabija Rubliauskiene su vyru sedi prie Kupiskio mariu papludimio Batuotas Katinas su draugais sedi prie Kupiskio mariu, valciu elingo terasoje Lunos vyras Tomas ant Kupiskio mariu liepto prasilenke su davatka Vida feniksas