apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12188 dabar naršo 0 (0)
Batuotas Katinas su savo Mercedesu Geliku lekia pro pat Kupiskio Maxima // Vienaturtis // 2022.08.05 // komp. piešiniai
161 kb

peržiūrėjo: 204
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojas, turtuolis Batuotas Katinas jau seniai žino tai, kad važinėti su savo prabangiuoju visureigiu „Mercedes Benz G Class“ jam pačiam yra tikras prestižo, garbės ir pasididžiavimo savimi reikalas. Juk ir toliau dar vis Batuotas lieka vieninteliu tokio visureigio turėtoju visame Kupiškio rajone. Bet, nepaisant to, jam ir toliau taip be galo labai vis dar patinka tiek kaime, tiek ir mieste visur važinėti su tuo savuoju „Geliku“. Štai ir šiandien, lankydamasis Kupiškio mieste su svarbiais jam reikalais, nycietis turtuolis vėl lėkė pro pat prekybos centrą „Maxima“, per čia esančią stovėjimo aikštelę ir ieškojo, kur jis čia tą savo visureigį galėtų prisiparkuoti ir šalia kitų automobilių palikti stovėti. Su tokia kaip ši plačių gabaritų transporto priemone yra Batuotui visada gan sunkoka savo „Geliką“ pastatyti ankštoje, automobilių pilnoje aikštelėje, bet, dėka savo puikių vairavimo gebėjimų, jam visada pavyksta tai čia padaryti. 2022 m. rugpjūčio 5 d.


Gabrieliusmackevichius
// 2022.08.06 22:24
https://www.yo utube.com/watch?v=deRlPElDMpA< /a>
Vienaturtis
// 2022.08.07 09:13
Gabri, yra vienas toks klausimas, kurio dar niekada nebuvau tau uždavęs - o koks yra tavo paties požiūris apie šį paminėtą visureigį?

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Davatka Vida susitinka su vienisu teciu Rimviu kavineje, Kupiskyje Neuzdraustas tinklas arba socialinis vaisius Neapsakomas futbolo lengvumas Batuotas Katinas su savo Mercedesu Geliku lekia pro pat Kupiskio Maxima Gabija Rubliauskiene su vyru Kupkinuku atejo prie Kupiskio mariu vandens Gabija Rubliauskiene su vyru sedi prie Kupiskio mariu papludimio Batuotas Katinas su draugais sedi prie Kupiskio mariu, valciu elingo terasoje