apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13563 dabar naršo 0 (0)
Burtininke Irena su Moters diena sveikina jos vyras Tukurutis // Vienaturtis // 2023.03.08 // komp. piešiniai
243 kb

peržiūrėjo: 282
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojas, burtininkas Tukurutis Kosmonautas paprastai niekuomet pernelyg nesureikšmino moterims skirtos šventės – Tarptautinės Moters dienos, kuri yra švenčiama kovo 8 dieną. Bet šiemet nutarė padaryti tam savotišką išimtį. Kadangi jau daugelį metų iki šiol per televizorių buvo anksčiau prisižiūrėjęs, kad Moters dieną net ir policijos pareigūnai, keliuose paeiliui stabdydami ir tikrindami automobilius, teikia tądien moterims vairuotojoms gėles, Tukurutis nusprendė šia proga šiemet ir pats ką nors ta proga panašaus padaryti. Sveikindamas namiškes su šia moterų diena, burtininkas Tukurutis namie šiltai paspaudė ranką savo globėjai, burtininkei Nukliopai ir dukrelei Lilijai, o kai namie iš kaimo parduotuvės sniegą lauke žarstant stiprokai pūgai su pirkiniais parėjo jo paties žmona Irena, tas ją prie lauko durų pasitiko su gražia, jai skirta tulpių puokšte. Šitai pamatyti ir gauti gėlių puokštę dovanų pačiai burtininkei Irenai buvo tikrai nepaprastai džiugi ir netikėta staigmena, ji buvo vyrui tikrai dėkinga už tai. 2023 m. kovo 8 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Batuotas Katinas telefonu kalbasi su chuligano Mareko buvusia klases aukletoja Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie juokingai pasibaigusia pamoka istorijos kabinete Kupkinukas ir Gabija apsipirke ruosiasi iseiti is Maximos Kupiskyje Burtininke Irena su Moters diena sveikina jos vyras Tukurutis Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie klasiokus, rymancius per pertrauka prie vyru tualeto b.p. VISTU BENDRIJOS vadovas grizta namo is po nesekmingos zukles