apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11355 dabar naršo 0 (0)
desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose 2 // Vienaturtis // 2019.01.03 // tikra media
164 kb

peržiūrėjo: 462
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kada Nycių kaimo dešimtokai su kitais savo klasiokais iš Kėžių kaimo pagrindinės mokyklos Nyciuose, po linksmybių mokykloje, papildomai su draugais atšventė savo "Paskutinį Skambutį".Nyciuose, raganos Ligoldinos namuose vykusių dešimtokų bendrų linksmybių metu, iš pradžių vyko tik paprastas pasisėdėjimas prie vaišių pilno stalo, o vėliau tai peraugo į šokius iki pat vidurnakčio. Net ir ta pati kita jų klasiokė, kėžietė Ingrida Kraštytė, kurią čia matote priekyje, irgi buvo mielai įsisukusi į skambančių muzikos ritmų keliamą siautulį. Visą šią pastarąją diskoteką vedė Popierius Popierėnas. Na, o po vidurnakčio, kai viskas pasibaigė, nycietis kaimynas Žąsinėlis Garginas dešimtokus iš kitų kaimų ir vėl visus išvežiojo namo. 2002 m. gegužės 29 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
gruodi archeologe Luna sugrizo is stazuotes Amerikoje desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - Markui iteikiamas atestatas desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - nycieciai atvyko i svente desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose 2 desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose senas desimtoku Paskutinis Skambutis Keziu mokykloje Sunenu seimos trijule atvyko i Nyciu biliardine, kad cia sutiktu Naujuosius