apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11355 dabar naršo 0 (0)
desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - nycieciai atvyko i svente // Vienaturtis // 2019.01.05 // tikra media
183 kb

peržiūrėjo: 513
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kaip Kėžių kaimo mokykloje vyko dešimtokų šventė - Išleistuvės. Šios mokyklos pirmojo aukšto foje pavakarį jau yra susirinkę nyciečiai dešimtokai - Tinkis Vinkis, Kristina ir Markas su savo tėvais, draugais, laukia, kada pagaliau prasidės lauktoji šventė. Atėjusi viena iš mokytojų juos visus jau kviečia eiti drauge tiesiai į aktų salę. Ten netrukus visa laukta ceremonija ir prasidės. 2002 m. birželio 14 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
sugrizusi Luna Vilniuje uzsuko ir i oro uosto kavine gruodi archeologe Luna sugrizo is stazuotes Amerikoje desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - Markui iteikiamas atestatas desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - nycieciai atvyko i svente desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose 2 desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose senas desimtoku Paskutinis Skambutis Keziu mokykloje