apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11819 dabar naršo 1 (1)
gruodi archeologe Luna sugrizo is stazuotes Amerikoje // Vienaturtis // 2019.01.12 // tikra media
176 kb

peržiūrėjo: 491
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nyciečiai burtininkai Tukurutis ir Irena Vilniaus oro uoste pasitinka namo sugrįžtančią panevėžietę archeologę Luną iš stažuotės Amerikoje. Kadangi šia Dragonų šeimos grįžimo proga nyciečiai Katinai dėl savo asmeninių verslo reikalų nuvykti į Vilnių tądien negalėjo, tai bendru susitarimu vietoj jų vyko ši burtininkų pora. Lauke, lėktuvų aikštelėje jie abu šiltai ir sutiko iš lėktuvo lauk išlipančius draugus panevėžiečius. 2018 m. gruodžio 14 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Muse ir Pupsis yra labai nepatenkinti del Kupiskio centrines aikstes rekonstravimo kelione namo tamsu sausio vakara sugrizusi Luna Vilniuje uzsuko ir i oro uosto kavine gruodi archeologe Luna sugrizo is stazuotes Amerikoje desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - Markui iteikiamas atestatas desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - nycieciai atvyko i svente desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose 2