apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11497 dabar naršo 0 (0)
sugrizusi Luna Vilniuje uzsuko ir i oro uosto kavine // Vienaturtis // 2019.01.12 // tikra media
199 kb

peržiūrėjo: 563
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nyciečiai burtininkai Tukurutis ir Irena Vilniaus oro uosto kavinėje su Luna ir Tomu Dragonais drauge aptarinėja jų kelionės iš Amerikos įspūdžius. Begeriant visiems kartu kavą, Luna daug visko nyciečiams papasakojo apie savo už Atlanto, stažuotėje praleistą pusmetį: ir apie gautas geras rekomendacijas, ir apie vyresnybės duotą siūlymą pasilikti JAV, ir apie savo pasidarytą naują tatuiruotę. Klausytis jos tikrai buvo smagu. 2018 m. gruodžio 14 d.


Gabrieliusmackevichius
// 2019.01.12 22:44
visa tai primena Zvĕrojebus: https://www.yo utube.com/watch?v=gO9PwbtlOIU< /a>

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - vaises mokyklos valgykloje Muse ir Pupsis yra labai nepatenkinti del Kupiskio centrines aikstes rekonstravimo kelione namo tamsu sausio vakara sugrizusi Luna Vilniuje uzsuko ir i oro uosto kavine gruodi archeologe Luna sugrizo is stazuotes Amerikoje desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - Markui iteikiamas atestatas desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - nycieciai atvyko i svente