apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11315 dabar naršo 0 (0)
Verslininkas Pupsis savo Nyciupio parduotuveje, Kupiskyje buvo pavaisintas // Vienaturtis // 2019.10.01 // komp. piešiniai
176 kb

peržiūrėjo: 416
balsavo: 2
balai: 0, 0
sumažinti
Nycietis verslininkas Pupsis Šunėnas vėl pats asmeniškai vykdo Kupiškio mieste esančių savo įmonės „Nyciupys“ parduotuvių apžiūrą. Deja, bet užėjęs mieste į vieną iš savo tinklo mažmeninės prekybos parduotuvių, Pupsis ten netrukus išvydo nelabai kokį vaizdą: tik vos du pirkėjai sukiojosi viduje, o juos aptarnavo sumani pardavėja, nors buvo dar tik popietės metas. Bet patį Pupsį toks vaizdas itin pernelyg labai kartu ir negąsdina, jis daug maž prie to jau yra dalinai ir pripratęs, nes žino: kol šalia nėra pastoviai besisukiojančio didelio kontingento potencialių būsimų pirkėjų žmonių, tol ir negalima stebėtis mažu šioje parduotuvėje besilankančių pirkėjų skaičiumi. Bet jau yra požymių, kad verslo reikalai šioje vietoje neilgai trukus ir vėl tikrai pasitaisys. Pati šios parduotuvės pardavėja Magdalena savo pačios darbdavį ir parduotuvės savininką Pupsį visuomet sutinka draugiškai ir pagarbiai – štai ir šįsyk, vos tik šiam nyciečiui įėjus vidun, netrukus ji vyrą pavaišino skaniais, ką tik atvežtais prekiauti sausainiais. Ir, žinoma, tai už dyką, nes kitaip ir negali būti – juk Pupsis drauge su savo žmona Muse yra šios parduotuvės savininkai, tik nuo jų sprendimo ir priklausys tai, kiek dar ilgai ši parduotuvė gyvuos, veiks, o jos darbuotojai čia turės sau darbo... 2019 m. spalio 1 d.


princas_nepatenkintas
// 2019.10.06 21:30
cia ne sausainiai, o keksai, as sakyciau. Ir po "Savininke" nereikia kablelio.
Vienaturtis
// 2019.10.07 19:36
O ir tu pats, kaip žiūriu, gan irgi visai neblogai išmanai apie lietuvių kalbos gramatiką ir rašybą. Kartais vis pataisai mane. Žinoma, smagu, kad kuo daugiau bus raštingų žmonių, tuo bus tik geriau... O tu gal ne sykį esi rašęs ir Nacionalinį diktantą?
princas_nepatenkintas
// 2019.10.07 22:10
Ne, diktanto nerašiau. Nesu tiek gramatikos žinovas.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


-5 Haliucinogenasss // 2019.10.03 21:55
5 princas_nepatenkintas // 2019.10.06 21:29

 
Karolina Keziu mokykloje vykdo kova su rukymo plitimu visuomeneje 6 Burtininkas Tukurutis kelyje vairuoja savo seimos Opeli Karolina Keziu mokykloje vykdo kova su rukymo plitimu visuomeneje 5 Verslininkas Pupsis savo Nyciupio parduotuveje, Kupiskyje buvo pavaisintas Prisimenant Skirmantes ir Raudonakio Lakisiu vestuves Papyvesio kt sodyboje 2005 -aisiais Prisimenant Skirmantes ir Raudonakio Lakisiu vestuves Papyvesyje 2005 -aisiais Popieriaus ir viesniu pamergiu sokis lietuje, Papyvesyje