apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11315 dabar naršo 0 (0)
Burtininkas Tukurutis kelyje vairuoja savo seimos Opeli // Vienaturtis // 2019.10.02 // tikra media
180 kb

peržiūrėjo: 380
balsavo: 2
balai: 0, 0
sumažinti
Nors nycietis burtininkas Tukurutis Kosmonautas dažnai naudojasi savo magiškomis galiomis ir moka net teleportuotis, bet vistiek mėgsta ir kaip koks paprastas pilietis kartais prisėsti prie automobilio vairo, važiuoti keliu. Tai dažniausiai jis daro su savo nuosavu "Opel Vectra". O kartais jis dar ir savo šeimą pavėžina. Štai ir dabar jis jau lekia keliu ir prie vairo patenkintas šypsosi. 2018 m. gegužė


princas_nepatenkintas
// 2019.10.02 21:29
labai nekenčiu, kai amerikiečių filmuose vairuotojai pasukę galvą, nežiūrėdami į kelią kelioliką sekundžių šnekasi su bendrakeleiviu ar pan. Realiai, jau po kelių sekundžių gulėtų griovy. Taip ir tavo šitas.
Vienaturtis
// 2019.10.03 11:24
Nežiūrint į tai, ką tu pasakei, galėčiau suregzti ir šiokį tokį savo paaiškinimą apie tai, kodėl tas burtininkas Tukurutis taip atsainiai elgiasi šiame piešinyje, vairuodamas kelyje savo automobilį. Tiesiog tas Tukurutis kartais vis bando viešai "primesti" "kietą bachūrą". Taip, šis burtininkas jau nebe tuose savo metuose, kada prieš kitus vaidinti "kietą" yra "kieta", ir važiuojamoji kelio juosta visiškai ne vieta tai viešai demonstruoti, bet pamėgink imti ir suprasti jo vidinę logiką: "Oi, aš koks kietas, koks galingas visuomenėje esu! Aš profesionaliai išmanau visų rūšių burtus, moku kerėti, galiu su savo burtais apsiginti nuo bet kokio niekšelio, man niekas pakenkti negali, net ir su juodąja magija, pilnai pasitikiu visada savimi, o dar turiu ir vairuotojo pažymėjimą, gerai sugebu kelyje suvaldyti automobilį! Oi, koks aš kietas esu prieš kitus!
Tik kaip jūs galvojate, tas Tukurutis sąžiningai kadaise gavo vairuotojo pažymėjimą, ar jis vis dėlto ir sukčiavo kažkiek per vairavimo egzaminą, slapčia prieš "Regitros" darbuotoją tuomet panaudojo kažkokius kerus, kad tas truputį susipainiotų ir netrukdytų Tukriui pasiekti jo norimą tikslą???
Ir tada proga man taip labai norisi prisiminti vėl pokalbį, neperseniausiai skaitytą septintojoje Hario Poterio knygoje:
" - Na, radai kur pasistatyti mašiną? - paklausė Ronis Harį. - Aš - taip. Hermiona netikėjo, kad man pavyks gauti žiobarišką vairuotojo pažymėjimą, tiesa, Hermiona? Ji manė, kad turėsiu per egzaminą panaudoti Supainiojimo kerus.
- Netiesa, - paprieštaravo Hermiona. - Aš nė kiek neabejojau, kad išlaikysi.
- Jei nori žinoti, aš tikrai panaudojau Supainiojimo kerus, - pašnibždomis prisipažino Ronis Hariui, kai abu kėlė į traukinį Albo lagaminą ir narvelį su pelėda. - Matai, pamiršau žiūrėti į šoninį veidrodėlį, nors, tiesą sakant, galiu pasinaudoti Superjautrumo kerais."

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


-5 Haliucinogenasss // 2019.10.03 21:55
5 princas_nepatenkintas // 2019.10.06 21:28

 
Karolina Keziu mokykloje vykdo kova su rukymo plitimu visuomeneje 8 Karolina Keziu mokykloje vykdo kova su rukymo plitimu visuomeneje 7 Karolina Keziu mokykloje vykdo kova su rukymo plitimu visuomeneje 6 Burtininkas Tukurutis kelyje vairuoja savo seimos Opeli Karolina Keziu mokykloje vykdo kova su rukymo plitimu visuomeneje 5 Verslininkas Pupsis savo Nyciupio parduotuveje, Kupiskyje buvo pavaisintas Prisimenant Skirmantes ir Raudonakio Lakisiu vestuves Papyvesio kt sodyboje 2005 -aisiais