apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11313 dabar naršo 0 (0)
Karolina Keziu mokykloje vykdo kova su rukymo plitimu visuomeneje 8 // Vienaturtis // 2019.10.08 // komp. piešiniai
195 kb

peržiūrėjo: 374
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kėžių kaimo pagrindinėje mokykloje čia net keturias savaites intensyviai su savo veikla dirbusi atvykėlė panevėžietė Karolina Grizniuk iš savojo visuomeninio judėjimo „Prieš pajuodusius plaučius“ pagaliau galutinai užbaigė veiklą ir priartėjo prie visiško finalo. Ir ta proga dar kartą susitiko vėl su visais mokiniais ir mokytojais, kad su jais oficialiai atsisveikintų. Prieš pat jai išvažiuojant, toks tai buvo lyg ir ataskaitinis, paskutinis surengtas susitikimas su kėžiečiais. Gražiai padėkojusi visai mokyklos bendruomenei už per visas tas keturias savaites jai skirtą dėmesį, už tą visą buvusį tarpusavio bendravimą su mokiniais ir suaugusiais. Tačiau net ir šiandien Karolina vis tiek ir darsyk sugebėjo priminti tai, kokia jos pačios lankymosi Kėžių mokykloje buvo misija – aiškinti ir mokyti kitus asmenis apie rūkymo, kaip žalingo įpročio ir priklausomybės sukėlėjo, tikrą ir visuotinai keliamą pavojų sveikatai, jo paplitimo visuomenėje mastą ir esmines priemones, kaip būtų galima tą jo plitimą suvaldyti. Ir dar taip pat apie tai, kiek pati visuomenė nori toleruoti šio įpročio plitimą, kad čia labai ryškiai neigiamą pavyzdį duoda ir jo atviras propagavimas įvairiuose kino filmuose ir tv serialuose, kur jis daugumoje yra bandomas vaizduoti, kaip visai įprastas gyvenime, jokio tikrai rimto pavojaus neva nekeliantis, lyg tarsi ir visai net neva teigiamai madingas dalykas. O tai juk ir yra labai klaidingai formuojamas įspūdis, nes kai kam gal yra net ir visai naudinga, kad kiti taip manytų ir rūkymą tyčia laikytų madingu dalyku. Tačiau nei jokios naudos, nei naudingumo tame čia realiai visiškai nėra. Tai – apgaulingo pavyzdžio rodymo taktika. O baigiant galutinai visą tą mokymų apie rūkymo žalą seriją, galiausiai būtina ir dar vieną kartą visiems garsiai priminti apie tai, o kokiais būdais padaryti tą patį metimą rūkyti tikrai veiksmingu: tokiu atveju rūkantiesiems keliamos sąlygos yra net kelios – 1. Rasti pakaitalą cigaretėms; 2. Pasirūpinti parama; 3. Susitvarkyti su pykčiu; 4. Išlikti blaivu; 5. Užsiimti valymu; 6. Bandyti dar ir dar kartą; 7. Daugiau judėti; 8. Pamiršti dietas; 9. Sugalvoti apdovanojimą sau; 10. Atminti apie sveikatą. Dabar reikia tikėtis to, kad Karolinos įdėtas pastangas visi dar ilgai vėliau atsimins tik iš gerosios pusės... 2019 m. spalio 4 d.


Vienaturtis
// 2019.10.08 14:59
Štai iš kur aš paėmiau dalį medžiagos savo šių piešinių kūrybai:
https://www.yo utube.com/watch?v=lcRNsucs2GI< /a>
https://www.yo utube.com/watch?v=OcUOd0E-SXg< /a>
https://www.yo utube.com/watch?v=3GAF9QVX6rw< /a>
https://www.yo utube.com/watch?v=OMPCIW3CYhc< /a>
Anderzak
// 2019.10.10 07:02
gal pradek reklamuot visuotini cipavima, manau uz kokio menesiuko tas jau taps aktualiau negu antinikotinine prapaganda.
pvz nuo lakrikcio 3d po ivykiu sietle
kaip galvoji vienaturti?
Vienaturtis
// 2019.10.10 10:13
Jei tik jums nuo to pasidarys geriau, pasakysiu, kad šią Karolinos antinikotininės propagandos nuotykių seriją jau tikrai galutinai užbaigiau piešti, daugiau jos nebetęsiu.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Batuotas Katinas ir jo zmona su visureigiu Mercedes vaziuoja Kupiskio mieste Popierius Popierenas svencia Papyvesyje savo paties sukakti, drauge su pana Batuotas Katinas ir jo sunus Naitmenas su visureigiu Mercedes ka tik po keliones parvaziavo namo Karolina Keziu mokykloje vykdo kova su rukymo plitimu visuomeneje 8 Karolina Keziu mokykloje vykdo kova su rukymo plitimu visuomeneje 7 Karolina Keziu mokykloje vykdo kova su rukymo plitimu visuomeneje 6 Burtininkas Tukurutis kelyje vairuoja savo seimos Opeli