apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11236 dabar naršo 0 (0)
Prisimenant Pikses ir Diksio Parsiukenu vestuves Nyciuose 1999 - aisiais // Vienaturtis // 2019.10.27 // tikra media
281 kb

peržiūrėjo: 308
balsavo: 1
balai: 5, 5
sumažinti
Jeigu prisimintume pačias Piksės ir Diksio Paršiukėnų vestuves, į vykusias Nyciuose, tai galiu pasakyti, kad jos kaime nušurmuliavo su iki tol dar niekada nematytu neregėtu seksualualumu. Per jas Piksė tiesiog taip ir stengėsi visiems parodyti, kokia ji yra karšta, seksuali, pati gražiausia nuotataka per visą šio kaimo istoriją. Norėjo tądien būti tik pačia gražiausiąja.. Tad ir apsirengė ji išskirtinai seksualiai, pasipuošė, kaip dar nė viena nycietė nebuvo dar per vestuves atodžiusi. Vestuvinė suknelė su nuoga nugara, vos tik truputį pridengtomis krūtimis ir su ilgu skeltuku, per patį priekį, atidengiančiu visai plikas kojas, bei juodos tinklinės pėdkelnės Piksei tam tiko labiausiai. Kai Piksė taip apsirengė vestuvių ceremonijai, nuo jos visą visą laiką tiesiog taip ir sklido karštas moteriškas kvapas, visiems vyrams aplinkui skatinantis burnoje rinktis seilėms. Štai kaip ta Piksė atrodė Kėžių kaime, su Diksiu ruošiantis eiti į bažnyčią tuoktis. Taip, tai ta pati Piksė per savo vestuves Kėžiuose. 1999 m. rugpjūčio 17 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 princas_nepatenkintas // 2019.10.29 12:58

 
Tukurutis Birzuose netiketai susitiko savo veliones mamos sielos naujaja reinkarnacija Tukurutis ir Irena apsipirkineja sau Kupiskyje, prekybos centre Prisimenant Pikses ir Diksio vestuves Nyciu kaime 1999 - aisiais Prisimenant Pikses ir Diksio Parsiukenu vestuves Nyciuose 1999 - aisiais Velus rudens vakaras Papyvesio kt sodybos priziuretoju miegamajame Batuotas Katinas ir jo zmona su visureigiu Mercedes vaziuoja Kupiskio mieste Popierius Popierenas svencia Papyvesyje savo paties sukakti, drauge su pana