apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11355 dabar naršo 0 (1)
Kauniete mergina Orestina savo namuose daro fotosesija // Vienaturtis // 2020.08.24 // komp. piešiniai
79 kb

peržiūrėjo: 176
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kaunietei merginai Orestinai Drūžbytei su jos visomis tomis internetinėmis pažintimis reikalai klostosi prastai, bendra situacija nekokia. Ji dėl tų savo pažinčių stengiasi nuoširdžiai, bet rezultatą gauna prastą. Čia, šiame piešinyje jūs matote, kaip paprastai atrodo Orestinos namuose vykstanti namudinė fotosesija, kai čia atvyksta gera Orestinos draugė, Vilma Ričko ir pradeda pačią merginą fotografuoti, kad tik ta turėtų tinkamų ir naujų savo pačios nuotraukų, kurias vėliau patalpins internetiniame pažinčių portale, greta ten jau seniai esančios savo anketos. Laikydamasi savų principų, Orestina priešais fotoobjektyvą stengiasi vis gražia forma, erotiškai vis parodyti kuo daugiau savęs pačios – tai petį savo apnuogina, tai prasega marškinių atlapą, tai nusimauna savo šortukus ir lieka vien tik su tais siaurais stringais. Svarbiausia merginai, kad tik kuo daugiau vaikinų tokios jos fotkės patiktų ir tai juos iškart sujaudintų. Bet per pažinčių pokalbius vietoj rimtų atsakų, Orestina iš pašnekovų vaikinų sulaukia visai priešingos reakcijos. Pirmos žinutės iš jų pusės dažniausiai būna tik tokios: „- Opa, kokia mažulė! Ar galim susipažinti, kaip tau einasi? Pasakyk, koks tau seksas patinka?“ Turbūt gal tie vaikinai, kurie rašo šiai kaunietei, pagal įdėtas fotkes ir susidaro apie ją klaidingą pirmą įspūdį, jiems atrodo, kad čia yra tiesiog eilinė, save parsidavinėjanti mergiotė. Bet pačiai Orestinai gyvenime visai pakanka ir savų pinigų, ji niekada nėra bandžiusi tokiu nepadoriu būdu jų sau užsidirbti. Na, Orestinai po teisybei tas seksas visai irgi patinka, bet kai vietoj rimtų pasiūlymų, dauguma jai siūlo tiktai eilinius susitikimus dėl „pasidūkimo“, ilgainiui tokie vien pasiūlymai pradeda ir atsibosti. Šita mergina savu laiku jau yra pakankamai „išsilaksčiusi“, tad dėl nerimto sau partnerio jai ir nereikia, jai reikia tik rimto vaikino, rimtais pasiūlymais nešino. Bet toks dar kol kas neatsiranda jai... 2020 m. rugpjūtis


Gabrieliusmackevichius
// 2020.08.24 18:23
gal tamsta pasiūlys jai savo rimtą draugiją? panašu, kad mergina siekia rimtų santykių ir mėgsta seksą. juk rastumėt bendrų taškų.
Vienaturtis
// 2020.08.24 18:34
O tu, Gabrieliau, tai, matau, esi humoro mėgėjas... O pieštai mergaitei tai teks surasti kokį pieštą vaikiną. :D
Vienaturtis
// 2020.08.24 21:23
Dabar ir aš, Gabrieliau, turiu tau sugalvojęs klausimą, bet nesusijusį su menu - įdomu, o ką tu pats manai apie projektą "Kitokie pasikalbėjimai"? Ar esi pats žiūrėjęs to projekto video transliacijas, o gal esi kurioje net ir gyvai dalyvavęs kaip žiūrovas? Man dar neteko gyvai iš arti pamatyt. Dar įdomu, o tau pačiam ar nekyla svajonė kada pačiam irgi būti taip viešai prie kamerų kalbinamam? Duosiu tau laiko sugalvoti atsakymą.
Gabrieliusmackevichius
// 2020.08.25 00:57
paminėta laida nelabai įdomi. smagesnė yra ši: https://www.yo utube.com/watch?v=nyFl4Qoafd4< /a>
Vienaturtis
// 2020.08.25 10:48
Oho, aš šitos laidos tai dar nė karto esu matęs, net girdėjęs apie tai.
Tai, kad laida yra rusiška, iškart man meta senus prisiminimus apie kadaise tv rodytą ir lietuviškai titruotą rusų pokalbių šou "Okna" - o ten tai būdavo daug nerealių situacijų, istorijų. Mėgau žiūrėti. Nostalgija!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Nycieciai nuvyko issitirti i prie Kupiskio esanti mobilu COVID - 19 punkta Kauniete mergina Orestina prisimena senas ir grazias Jumpstyle muzikos dienas Kaunietes merginos Orestinos vienisas vakaras su savo kompiuteriu Kauniete mergina Orestina savo namuose daro fotosesija Kauniete mergina Orestina namuose ruosiasi fotosesijai del pazinciu Susipazinkite su kauniete Orestina: mergina is torto Verslininkas Pupsis svencia savo 50 -ies metu jubilieju