apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13563 dabar naršo 0 (0)
Archeologe Luna vakare namie po darbu ilsisi ant sofos su chalatu // Vienaturtis // 2022.11.21 // komp. piešiniai
253 kb

peržiūrėjo: 376
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Baigsiu pasakoti apie tai, kaip paprastai atrodo viena iš įprastinių darbo dienų archeologei Lunai Dragonienei, kuri gyvena Panevėžio mieste. Taigi, šiandien išskirtinai daug anksčiau nei visada ji grįžo namo iš po savo darbo – tik popiet, o ne vakare. Pakalbėjusi lauke su savos gatvės kaimyne Ilma, archeologė Luna vėl grįžo atgal į savo namų vidų ir, laukdama iki kol vakare iš darbo parvažiuos jos pačios vyras Tomas, ėmė daryti visokius namų ruošos darbus. Ką ir kaip ji ten darė, tai jau tikrai detaliai nepasakosiu. Valandos praslinko greitai, sutemo ankstus rudens vakaras, netrukus parvyko namo ir pats Tomas Dragonas, archeologės sutuoktinis. Tradiciškai vakare Luna pagamina pavalgyti maisto ne tik sau pačiai, bet dar ir savo mylimam vyrui. Pasikalba jiedu, aptaria savo dienos darbus, visokius reikalus, paskui ima skaityti parsineštus namo laikraščius, žiūri televizorių, o Luna dar randa laiko ir per nešiojamą kompiuterį, internete panaršyti po visokias naujienas. Kadangi kūrena krosnį dar ir vakare, Dragonų šeimos namuose tuo metu būna itin šilta, tad prieš pat eidama miegoti, Luna po savo namus dar kurį laiką vaikšto vilkėdama tiktai savą gražų ir šiltą chalatą. O čia ji sėdi ir ant sofos. Kaip tai jau tapę tradicija, iki kol užmigs, jau ir gulėdami dviese lovoje su vyru Tomu Luna dar pasiklauso iš disko per magnetofoną grojančios mėgstamos grupės „Depeche mode“ kurių nors dainų. 2022 m. lapkričio 16 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Chuliganas Redas parduotuveje draugams giriasi is kalejimo uzdirbtais dideliais pinigais Nycieciai Katinai vel lekia su savuoju Mersu Geliku Panevezio gatvemis Davatka Vida Lajuniene toliau vis dar lankosi pas psichologe Alse Panevezyje Archeologe Luna vakare namie po darbu ilsisi ant sofos su chalatu Archeologe Luna prie savo namu, lauke kalbasi su savo gatves kaimyne Ilma Archeologe Luna liudnai zvelgia i gatve is savo namu verandos Archeologe Luna parvaziuoja gatve namu link su savuoju Maserati