apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11497 dabar naršo 0 (0)
Teisiami Piknotas Lakisius ir kiti paaugliai Kupiskio apylinkes teisme // Vienaturtis // 2019.04.27 // komp. piešiniai
123 kb

peržiūrėjo: 518
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo turtuolis Batuotas Katinas, jo šeimos draugai ir savi pavaldiniai, „Papyvesio“ kaimo turizmo sodybos prižiūrėtojai Skirmantė ir Raudonakis Lakišiai tik dabar pagaliau sulaukė galutinės atomazgos visame šiame nelemtame Lakišių sūnui Piknotui iškeltos baudžiamosios bylos reikale, po to, kai praeitų metų gruodį burtininkas Tukurutis ir dar du jaunieji nyciečiai savo rankomis Kupiškyje sučiupo ir tiesiogiai policijai keturis daug visokių negerų nusikaltimų mieste pridariusius paauglius. Tuoj iškart po šv. Velykų, kitą dieną Kupiškio miesto apylinkės teisme įvyko lemtingasis teismo posėdis, į teisiamųjų suolą, kad išgirstų teisėjo jiems paskirtą nuosprendį, sėdo drauge net keturi tie patys, blogybių pridarę paaugliai – Piknotas, Redas, Arminas ir Viačeslavas. Teismo salė tądien buvo pilnutėlė nuo susirinkusių gausiai asmenų, tarp jų buvo ir Lakišius atėję moraliai palaikyti trys nyciečiai, ir paauglių buvę apvogtieji turgaus prekeiviai bei kiti miesto gyventojai, ir miestiečių paauglių artimieji, prokuroras ir du advokatai. Kaip jau žinote, šia sudėtinga paaugliams iškelta byla rūpintis, Lakišių teisėms ginti nycietis Batuotas iškart darbą paskyrė savo asmeniniam advokatui Laimonui Brokui, o tuo tarpu miestiečiai tėveliai, drauge sujungę jėgas, dėl savų interesų sau pasisamdė vieną, atskirą advokatą. Ir bylos svarstymo procesas teisme prasidėjo. Nors nyciečių advokatas Laimonas ir labai atsakingai dirbo savo prisiimtą darbą, jo dėl Lakišių sūnui Piknotui išteisinti siekio sakoma gynamoji kalba buvo beveik visada labai tvirta, nuosekli, pagrįsta pačiais konkrečiausiais argumentais, bet galutinis teisėjo verdiktas vis tiek buvo paskelbtas ne nyciečių ir Lakišių pusės naudai, taip ir nepavyko teisėją įtikinti dėl to, kad Piknotas tikrai nebuvo paauglių šutvės lyderis, nors faktai ir beveik bylojo apie tai, kad šutvėje viskam vadovavo tik vienas Redas, teisėjas šiems faktams vis tiek nenorėjo skirti pirmumo. Galiausiai Arminas buvo visiškai išteisintas, Redo ir Viačeslavo tėvams paskirtos tik piniginės baudos, tuo tarpu Piknotas pripažintas labiausiai dėl visų nusikaltimų kaltu ir nuteistas 5 metus kalėti Paauglių kolonijoje. 2019 m. balandžio 23 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Polaidzio vandens apsemtame Papyvesio slenyje 7 Polaidzio vandens apsemtame Papyvesio slenyje 6 Polaidzio vandens apsemtame Papyvesio slenyje 5 Teisiami Piknotas Lakisius ir kiti paaugliai Kupiskio apylinkes teisme Polaidzio vandens apsemtame Papyvesio slenyje 4 Polaidzio vandens apsemtame Papyvesio slenyje 3 Papyvesyje Luna Dragoniene su Skirmante pirmakart ore skrenda ant sluotos