apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11504 dabar naršo 0 (0)
Kupkinuko Rubliausko santuokai gresia skyrybos // Vienaturtis // 2019.05.12 // komp. piešiniai
175 kb

peržiūrėjo: 489
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Du nyciečiai - turtuolis Batuotas Katinas ir burtininkas Tukurutis Kosmonautas Kupiškio mieste susitiko su panevėžiečiu Kupkinuku Rubliausku, iškart po to, kai plačiai pasklido gandas, kad tas Kupkinukas neva pabėgo iš savo namų ir ruošiasi skyryboms su savo žmona. Susitikimui ir pasikalbėjimui trise jie Kupiškyje nuėjo į tą patį miesto restoraną, kur prieš 10 metų Rubliauskų pora ir buvo kėlę savo vestuves. Iš to, ką restorane, prie kavos puodelio pats Kupkinukas netrukus visiems papasakojo, tapo aišku, kad gandai nemeluoja, jie pasitvirtino – prieš porą savaičių jis tikrai rimtai susikivirčijo, susipyko su savo žmona Gabija, kai savo paties darbovietėje, per firmos jubiliejaus balių jį, girtą sava žmona netikėtai užklupo moterų tualete su savo darbo kolege Izolda glėbyje besiglamonėjančius. Namuose buvo sukeltas baisus skandalas, po ko pats Kupkinukas pabėgo pas savo tėvus, į Kupiškį, o Gabija kuo rimčiausiai pradėjo grasinti jam būsimomis skyrybomis. Dabar jis išgyvena baisų nerimą dėl savo šeimos ateities, visai nenori skirtis su Gabija ir dėl to yra kaip niekada labai nusiminęs. Nyciečiai, kaip begalėdami, bandė paguosti šį savo draugą, nors ir patiems sunkiai sekėsi rinkti tinkamus žodžius. 2019 m. gegužės 11 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
desimtoku Paskutinio Skambucio svente Keziu kaimo mokykloje 2003 -aisiais nyciu kulinar ija 3 Nycietes moterys kalbasi su Gabija Rubliauskiene apie jos skyrybas su vyru Kupkinuko Rubliausko santuokai gresia skyrybos Nuostabus Papyvesio slenio gamtos grozis geguzes menesi Polaidzio vandens apsemtame Papyvesio slenyje 7 Polaidzio vandens apsemtame Papyvesio slenyje 6