apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11354 dabar naršo 0 (0)
// Vienaturtis // 2019.06.08 // komp. piešiniai
255 kb

peržiūrėjo: 430
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Papyvesio slėnyje įvyko dar niekada čia nematytas renginys – iš svetur atvykusi meno kuratorė Elegija Fromičiūtė su savo suburtu dailininkų rateliu surengė dailės tapybos plenerą. O viskas prasidėjo tuo, kad vos prieš kažkur porą savaičių nycietės verslininkės Musės Šunėnienės įmonės „Nyciupys“ biure, Kupiškyje apsilankė aukšta, liekna, ilgaplaukė jauna moteris ir pasakė, kad ieškanti atokios ir vaizdingos vietos gamtos prieglobstyje, kuri būtų tinkama dailininkams surengti tą dailės tapybos plenerą. O pati Musė, daug labai negalvojusi, po kurio laiko tai Elegijai ir pasiūlė Papyvesio slėnį, kaip vietą, kuri galbūt geriausiai ir atitinka atvykėlės meno kuratorės iškeltus aiškius reikalavimus pasirenkamajai plenero vietai. Šeštadienį slėnin pagaliau atvyko tie visi dailininkai ir tapybos darbai prasidėjo. Čia, ant Senojo piliakalnio vienas iš dailininkų jau kuria ant molberto savo paveikslą, kuriame vaizduojamas paupio nendrynas ir tuo pačiu bendrauja su pakalnėje esančiomis Elegija ir Muse. 2019 m. birželio 8 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 3 Kupkinukas ir Gabija susitiko taikytis Panevezio centrineje aiksteje Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 2 RIP Nyciecius dvyliktokus su Paskutiniu Skambuciu atejo pasveikinti buvusi ju klasioke Ingrida Vienuoliktokas Hansas filmuoja draugu nycieciu dvyliktoku Paskutini Skambuti Kupiskyje