apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11396 dabar naršo 0 (0)
Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 3 // Vienaturtis // 2019.06.12 // komp. piešiniai
191 kb

peržiūrėjo: 525
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Papyvesio slėnyje meno kuratorės Elegijos Fromičiūtės su savo darniu būreliu dailininkų surengtas dailės tapybos pleneras vyko ne vieną dieną, o net dvi dienas iš eilės – visą savaitgalį. Antrąją plenero dieną Papyvesin atvyko jau visai kiti dailininkai, nebe tie, vakarykščiai ir jie irgi taip ėmėsi rimtų paveikslų tapymo darbų prie savo atsivežtų drobių ir molbertų. Štai čia matote, kaip sustoję visai greta, trys jaunieji dailininkai – Rapolas, Brenda ir Lauras pakalnėje irgi kruopščiai su teptukais darbuojasi prie savo kuriamų slėnio nendryno peizažo vaizdų, nors ir truputį skirtingai kiekvienas iš jų tai tapydami, bet vis tiek labai daug į tai įdedami savo širdies šilumos ir meilės dailei. Kaip ir prieš tai buvusią dieną, taip ir šįsyk Elegija ir vėl mielai leido nyciečiams Šunėnams iš šono gyvai ir tyliai stebėti visą plenero veiksmą, tai, kaip po truputį iš lėto gimsta drobėse įstabūs paveikslai, kaip juos ta patyrusio dailininko ranka geba sukurti. O tai stebėti iš arti buvo ir tikrai visai įdomu. Savotiškais „žiūrovais“ tądien buvo ne vien tik patys Šunėnai, bet dar ir kiti du nyciečiai, Batuotas su Tukuručiu. 2019 m. birželio 9 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Erotinis Naitmeno Katino nakties sapnas Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 4 Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 3 Kupkinukas ir Gabija susitiko taikytis Panevezio centrineje aiksteje Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 2