apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11349 dabar naršo 0 (0)
Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 4 // Vienaturtis // 2019.06.20 // komp. piešiniai
256 kb

peržiūrėjo: 489
balsavo: 1
balai: 5, 5
sumažinti
Papyvesio slėnyje atvykėlės meno kuratorės Elegijos Fromičiūtės su dailininkais surengtas dailės tapybos pleneras jau visai priartėjo prie galutinės savo veikimo pabaigos. Pavakarį, kai visi tie šių slėnin atvykusių dailininkų darbai ant drobės jau yra pilnai padaryti ir užbaigti, lieka visiems tik susirinkti visiems vienoje vietoje ir drauge viską aptarti, kaip kiekvienam iš tų dailininkų sekėsi tapyti savus paveikslus. Kadangi nuo intensyvaus savo kūrybinio darbo ir buvimo visą mielą dieną atviroje saulės atokaitoje didžiumai šių menininkų jau buvo perkaitę jų galvos, tai visi dabar tik ir skubėjo kuo greičiau pulti prie slėnio aukštikalnėje augančios laukinės obels, į jos pavėsį, kad galėtų kažkiek atsigauti, pasistiprinti ir pailsėti. Pati Elegija buvo tikrai ypač patenkinta per šį plenerą Papyvesyje visų pasiektais rezultatais, kiekvieną iš jame dalyvavusių dailininkų pagyrė ir asmeniškai jam padėkojo už visa tai. Na, o kas liečia kūrybinį meno darymo procesą iš šono stebėjusius nyciečius Musę, Pupsį, Batuotą ir Tukurutį, tai galima tikrai drąsiai tvirtinti, kad per plenerą jie susirado sau naują ir puikią draugę iš menininkų pasaulio... 2019 m. birželio 9 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 princas_nepatenkintas // 2019.07.17 21:30

 
Muse ir Pupsis ilsisi savo jachtoje, ant vandens Nycieciai vaikai kadaise per atostogas lankesi LNK Bare, Palangoje Erotinis Naitmeno Katino nakties sapnas Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 4 Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 3 Kupkinukas ir Gabija susitiko taikytis Panevezio centrineje aiksteje