apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11455 dabar naršo 0 (0)
Is mano meiles muzikai - grupe HURTS // Vienaturtis // 2020.06.26 // komp. piešiniai
87 kb

peržiūrėjo: 190
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Jeigu reikėtų išvardinti man priežastis, kas ir kaip nulėmė, kad pradėjau klausytis ir britų muzikos grupės „Hurts“ atliekamų dainų, tikriausiai tai būtų visai keli įdomūs dalykai. Nes ir čia man yra, ką svarbaus apie tai prisiminti. O pradžia to buvo 2011 metai, kada pirmąkart Lietuvoje turėjo įvykti jaunos užsienio grupės „Hurts“ koncertas, pamenu dar iki šiol tai skelbusios tv reklamos fragmentus, ypač įstrigusi atmintyje „Pildyk“ reklama, kaip šauni draugų kompanija važiuoja kažkur keliu, su savo mažu mikroautobusiuku ir iš magnetolos klausosi „Hurts“ dainos „Wonderful life“. Pamatęs, kad ir kitam jaunimui tai patinka, pamatęs, kad jaunimas to dabar klausosi, laiko populiaria ir tokią grupę, palaipsniui susidomėjau ja ir aš. Juoba dar ir dėl to, kad tos grupės nariai Theo Hutchcraft ir Adam Anderson yra dar visai jauni, mano amžiaus, žmonės. Pradžioje klausantis man buvo kiek keistoka toji „Hurts“ „elektroninės romantikos“ muzika: dėl savo grupės narių sudėties jie darė keistą panašumą į „Pet shop boys“ grupę, bet dėl jų muzikos – tai grynas panašumas į „Depeche mode“ muzikos stilių. Neslėpsiu, yra tokių šios grupės dainų, kurių aš negaliu suprasti, bet vis vien gan gerai ir „Hurts“ kūriniai rado savo vietą mano klausomos muzikos įrašų fonotekoje. Geriausios šios grupės dainos man yra šios: „Wonderful life“, „Cupid“, „Nothing will be bigger than us“ ir „Lights“. Na, o kaip jums šitos dainos, ar patinka?


princas_nepatenkintas
// 2020.07.03 10:47
pirmą kartą girdžiu... :)
Vienaturtis
// 2020.07.03 10:59
Keista, kad reklamos nebuvo tave pasiekusios.
Vienaturtis
// 2020.07.03 11:30
Pagal naujausias mano turimas žinias, dabar tas grupės vokalistas Theo yra užsiauginęs ilgus ir su kolega Adamu ruošiasi rudenį išleisti savo naują, dar vieną albumą "Faith". Aš tai dabar svarstau, kad dabar, kai tas Theo pasidarė panašus į ilgaplaukį Dave Gahan iš "Depešmodų" 1993 -iaisiais, o dar kai ir albumui ruošiamasi duoti pavadinimą "Faith", ar tik čia nebus grupės savotiškas bandymas atiduoti savo pagarbą "depešų" senajam albumui "Songs of faith and devotion" ir patiems ta proga sukurti kažkokį panašų viso to savo atitikmenį? Na, bet turbūt tik laikas parodys, kas iš to gausis, ar būtent taip bus, ar ne.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Burtininkas Tukurutis karsta vasaros diena pjauna pieveleje zole b. p. Is mano meiles muzikai - grupe HIPERBOLE Is mano meiles muzikai - grupe HURTS Is mano meiles muzikai - Nelly Furtado Dainininkes Kylie Minogue visa seksualumo virsune koncerto metu Is mano meiles muzikai - Kylie Minogue