apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11455 dabar naršo 0 (0)
Is mano meiles muzikai - grupe HIPERBOLE // Vienaturtis // 2020.06.29 // komp. piešiniai
95 kb

peržiūrėjo: 197
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Jei jau reikia prisiminti dar ir tai, kaip ir kodėl kadaise pamėgau lietuviškos roko muzikos grupės „Hiperbolė“ dainas, tai čia irgi taip pat gausis gan labai įdomus pasakojimas. O viskas prasidėjo labai seniai – dar 1997 metų pavasarį, kai aš pats buvau dar visai paauglys berniukas ir lankiau mokyklą. Iki mokyklos toliau gyvenančius mokinius kasdien pavėžėdavo vietinis autobusiukas, mane – taip pat, o to autobusiuko vairuotojas tada kelionės metu vis leisdavo ir leisdavo iš automagnetolos groti grupės „Hiperbolė“ kasetės dainas, va taip ta grupė pirmąkart ir įstrigo į atmintį. Bet pats tos grupės garso įrašų ryžausi pradėti pirkti ne iškart, nors tos lietuviškos šios grupės dainos mane jau buvo ir visai apčiuopiamai sužavėjusios, o tik po kelių metų – 2001 metų pavasarį, kada vienoje mano miesto parduotuvėje buvo įrengtas ir garso įrašų pardavimo skyrius, o iš ten, nuo prekystalio po stiklu į mane apsilankymų parduotuvėje metu vis žvelgė ir žvelgė viena „Hiperbolės“ dainų garso kasetė, kol aš galiausiai ją ir susigundžiau nusipirkti. Tai buvo „Hiperbolės“ albumas „Vizija“. Buvau tada labai patenkintas savimi: kad štai ir aš tai padariau, ir aš pagaliau turiu namuose bent vieną „Hiperbolės“ kasetę. Vėliau, visi kiti „Hiperbolės“ įrašai pas mane atsirado tik 2008 metais. Geriausios „Hiperbolės“ dainos man yra šios: „Vasara“, „Mūsų mažam kalne“ ir „Pavasario vėjas“. Visai šaunios, smagios tai dainos!


princas_nepatenkintas
// 2020.07.03 10:45
o aš, tiesą sakant, nesu jų klausęs. Gal tik kažką girdėjęs, kai per televiziją atsitiktinai pamatydavau... Dar žinau, kad Mamontovas kažkokią jų dainą perdainavo.
Vienaturtis
// 2020.07.03 11:14
Turiu savą tradiciją kasmet, būtent vasaros metu po kelis kartus vis paklausyti tą jų "gerulį" kūrinį "Vasara"... :)
princas_nepatenkintas
// 2020.07.03 11:24
dabar ir aš paklausiau, pasišviečiau, taip sakant

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kaip Raigardas Sunenas su savo panele poilsiavo Palangoje Burtininkas Tukurutis karsta vasaros diena pjauna pieveleje zole b. p. Is mano meiles muzikai - grupe HIPERBOLE Is mano meiles muzikai - grupe HURTS Is mano meiles muzikai - Nelly Furtado Dainininkes Kylie Minogue visa seksualumo virsune koncerto metu