apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11455 dabar naršo 0 (1)
Kaip Raigardas Sunenas su savo panele poilsiavo Palangoje // Vienaturtis // 2020.07.02 // komp. piešiniai
155 kb

peržiūrėjo: 239
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojui, verslininkų Šunėnų atžalai, Raigardui Šunėnui, Vilniaus Universitete studijuojančiam Verslo vadybą, pagaliau kuriam laikui pasibaigė visi jo mokslai ir šiuo metu jau yra vasaros atostogos. Kada vyko įprastinės studijų paskaitos Universitete, jaunasis Raigardas ištisai būvojo sostinėje, o dabar, atostogų metu, jis yra sugrįžęs namo, į Nycius ir čia, su tėvais vėl leidžia gražias vasaros dienas. Tai, kad verslininkų Musės ir Pupsio sūnus jau seniai artimai draugauja su kraštiete mergina Vilija Koriznaite, visi Nyciuose gerai tai žino. Nesvarbu, kur ir ką jie beveiktų, tie Raigardas ir Vilija dabar ištisai yra vis kartu, dviese, o dabar, kai tik pasibaigė studijų metas, įsimylėjėlių pora nieko nelaukė ir tuojau pat movė tiesiai į Palangą, prie jūros pabūti ir pailsėti. Iš ten pora tėvams „emailu“ atsiuntė štai tokią savo poilsiavimo nuotrauką. Dar vienas dalykas tai tikrai aiškus – santykiai tarp Raigardo ir Vilijos yra labai rimti, tikri, bet vis tiek dar nėra pilnai aišku, kaip ir kas su jais bus toliau. Kartą, visai neseniai, nežinia, rimtai, ar ne, Raigardas buvo draugui Naitmenui Katinui pokalbio metu leptelėjęs, kad vasaros pabaigoje jiedu su Vilija norėtų paduoti pareiškimus, o rudenį imti ir susituokti. Bet savo tėvams to nė vienas garsiai dar nė karto nepasakė... Vat jums ir mįslė: padarys jie tai iš tikro, susituoks, ar ne? 2020 m. birželio 23 d.

Šalimais veikiausiai grojo tai: https://www.yo utube.com/watch?v=KnD75Xg_tog< /a>


Anderzak
// 2020.07.02 22:00
cia regiu kokitai sambo pajuryje, graziai ta kale shuva raigardas per save permetineja, gerai dresuotas sargis visada turi ta moketi.
Vienaturtis
// 2020.07.03 09:07
Kai tik uždainuoja Prūsaitis, tada ne tik žmonės, bet ir bet kurie šunės iškart pradeda labai gerai šokti...
princas_nepatenkintas
// 2020.07.03 11:03
Yra to prusaičio viena nuostabi daina. Tekstas silpnokas, bet saundas, aranžuotė, melodija ir klipas - puikūs. Vadinasi "pasaka be galo" https://www.yo utube.com/watch?v=7RAfc10CW-E< /a>

Išgirdęs, puoliau ieškoti, ką jis dar sukūręs. Visa kita pasirodė kažkokia nyki chuinia
Vienaturtis
// 2020.07.03 11:12
Aha, radau tą dainą tinkle. Dailios merginos ten tame "back" vokale stovi. O viena iš jų ar kartais ne Elžbieta Latėnaitė, panaši? Man labai įstrigo ir patiko jos vaidmuo humoristiniuose video įrašuose "Mokytoja ieško vyro". :)
princas_nepatenkintas
// 2020.07.03 11:15
Ne, klipe ne ji.

Tos mokytojos vaidmenį irgi mačiau. Patiko, tik galėtų šiek tiek mažiau improvizuoti. Bet mokytojos tono niuansai pagauti gerai.
Vienaturtis
// 2020.07.03 11:22
Aišku. O man tie du minėtieji video įrašai su Elžbietos vaidyba man taip stipriai patiko, kad abu video net ir parsisiunčiau, įsirašiau į savo kompą. Gaila, kad daugiau tęsinio su ja jau nebesukuria.
princas_nepatenkintas
// 2020.07.03 11:32
Beje, Vienaturti, tu rašai eilėraščius?

Visai neseniai aš sakiau, kad esu abejingas poezijai, bet paskui pačiam sau netikėtai ją "atradau" ir dabar gana gyvai ja domiuosi.
Vienaturtis
// 2020.07.03 11:38
Rašiau kažkada, bet jau seniai mečiau rašyti. Nepatiko poezijos kūrimas. Man labiau vaizdai piešiniams kurti, o ne žodžiai eilėraščiams rašyti galvoje vienas prie kito jungiasi...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Naitmeno Katino sestadienis su moterimis ir jachta Kupiskio mariose 2 b. p. Kaip Raigardas Sunenas su savo panele poilsiavo Palangoje Burtininkas Tukurutis karsta vasaros diena pjauna pieveleje zole b. p. Is mano meiles muzikai - grupe HIPERBOLE