apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11455 dabar naršo 0 (0)
Naitmeno Katino sestadienis su moterimis ir jachta Kupiskio mariose 2 // Vienaturtis // 2020.07.03 // komp. piešiniai
149 kb

peržiūrėjo: 305
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Baigiant pasakojimą apie tolimesnius tos dienos įvykius Nycių kaime, kada vieną karštą vasaros šeštadienį svečiuose pas Naitmeną ir Marijaną Katinus buvo atvykusi paviešėti Marijanos ilgametė, gera draugė iš Šiaulių – Jūratė Prodygaitė ir kompanija sumanė toliau tęsti laiką kartu, plaukiodami su kaimynų Šunėnų jachta po Kupiškio marias. Grįžkime vėl prie to paminėto momento, kada draugų trijulei su jachta nutolus į marių gylumą ir sustojus ant vandens atokioje vietoje, Marijana ir Jūratė staiga užsimanė pasimaudyti šiltame marių vandenyje, tik Jūratė būdama su apatiniais, o tuo tarpu Merė – visai be jų, būdama visai nuoga. Nusimetusi savo rūbelius dar būdama jachtoje, nuoga Naitmeno žmona irgi taip pat šoko paskum Jūratę į vandenį ir smagiai ten kurį laiką dviese maudėsi, plaukiojo. Paskui jos vėl užsiropštė atgal, ant jachtos denio ir čia pat išsitiesė toliau pasikaitinti priešais saulę. Marijana liko taip ir toliau dar pabūti visai be apatinių, o Jūratė, palaikydama draugės elgesį, tiktai atsisegė ir numetė šalin savo krūtis dengiančią liemenėlę. Draugių kalbos pasisuko apie tai, kaip tai Jūratei Šiauliuose toliau dabar sekasi su vyrais, ar kurį vieną ji jau yra rimtai įsižiūrėjusi. Pasirodo, kad ta žvitri juodaplaukė šiaulietė savo mieste jau tikrai ir susitikinėja su vienu jaunu vyruku, bet kol kas viskas apsiriboja tik dažnais pasimatymais dviese ir seksu po jų, labai ką planuoti savo ateičiai mergina dar vis nedrįsta. Smagu buvo šioms draugėms taip sau pasikalbėti, juk nedažnai tenka joms gyvai vis pasimatyti... 2020 m. birželio 20 d.


princas_nepatenkintas
// 2020.07.03 21:27
ar pavardė prodygaitė kaip nors susijusi su prodigy?
Vienaturtis
// 2020.07.04 09:13
Nežinau, ar čia yra kokios nors panašumo sąsajos. Pirma greitomis sugalvojau merginai tokią pavardę, o tik vėliau paskui susizgrizbau, kad gi yra viena muzikos grupė, panašiu pavadinimu...
Beje, o kodėl niekas dar nepastebėjo to, kad su dydžių proporcijomis šiame vaizdelyje ne visai yra gerai, kadangi plikšė priekyje išėjo didelė, tai ir tą katiną gretimais man reikėjo vaizduoti kažkiek labiau didesnį ir platesnį??

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
priminimai b. p. Naitmeno Katino sestadienis su moterimis ir jachta Kupiskio mariose 2 b. p. Kaip Raigardas Sunenas su savo panele poilsiavo Palangoje Burtininkas Tukurutis karsta vasaros diena pjauna pieveleje zole