apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11400 dabar naršo 1 (2)
Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose // Vienaturtis // 2020.08.16 // komp. piešiniai
137 kb

peržiūrėjo: 86
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Vieną gražią ir saulėtą vasaros dieną trys Nycių kaimo gyventojai nutarė drauge leistis į įdomią ir prasmingą savo kelionę Panevėžio rajonan. Ar dar jūs atsimenate, kaip daugiau nei prieš metus laiko Panevėžio miesto Parodų centre savamokslis senyvas skulptorius Vytautas Bakuris buvo viešai surengęs pirmąją savo medžio darbų parodą? Nemažai laiko jau prabėgo, bet vis tiek dauguma dar nėra pamiršę tokio ypatingo renginio. Ypač nycietė verslininkė Musė Šunėnienė. Po savo apsilankymo toje parodoje Musė vis dažniau sau pagalvodavo apie tą talentingą, savamokslį medžio drožėją iš kaimo ir vis pagaudavo save svarstant, kad gal būtų visai įdomu ir gyvai to žmogaus namuose patiems kada apsilankyti. Juk įdomu pamatyti ne tik jo darbus, bet taipogi ir pačią gyvenamąją aplinką, kur tas ponas Bakuris su savo pačia yra įsikūrę. Verslininkė vis laukė tam tinkamo meto ir bandė telkti kompaniją, kas dar norėtų su ja pačia pas tuos Bakurius nuvažiuoti svečiuosna. Galiausiai dėl to susibūrė draugėn Musė, jos vyras Pupsis, kaimynas Batuotas Katinas ir sekretorė iš „Nyciupio“ biuro – Maura Kalninskienė, visi sėdo į Šunėnų „Audinę“ ir ryžtingai nudūmė keliu tiesiai į Alaukių kaimą. Priešais save galų gale jie išvydo dailiai sumūrytą, baltų plytų „mūrinuką“ namą, o kieme jų jau laukė patys šeimininkai Bakuriai. Kad svečiai pataikė būtent į tuos namus tiesiai, o ne kokius kitus, negalėjo kilti nė dvejonių, nes pačiame kieme jie ir išvydo tas pačias medžio skulptūras, kurias jau buvo matę parodoje. Tačiau atvykėlius labiausiai domino ne patys šie darbai, o būtent tai, kurioje sodybos vietoje jie paprastai „gimsta“ iš paprastų medienos gabalų, kai prie jų ima ir prisiglaudžia talentingos skulptoriaus rankos... 2020 m. rugpjūčio 14 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kupkinuko lankomos paskaitos, jam studijuojant Vilniaus Universitete Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose 3 Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose 2 Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose  Mullah Said zmones galvoja ,kad jie galvoja kovuno partrietas