apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11400 dabar naršo 1 (2)
Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose 2 // Vienaturtis // 2020.08.16 // komp. piešiniai
131 kb

peržiūrėjo: 103
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Tęsiu pasakojimą apie tai, kas nutiko tada ir ką nyciečiai keliauninkai pamatė, kai jie nuvyko paviešėti į panevėžiečio savamokslio skulptoriaus Vytauto Bakurio namus kaimo vietovėje. Prie visų tų jau matytų medžio darbų skulptūrų Musei, Pupsiui, Batuotui ir Maurai dabar labiausiai norėjosi pamatyti ir būtent tą Bakurio sodybos vietą, kurioje vyksta pats meno kūrimo procesas ir nuolatos vis kaukši kūjelis, kada pats sodybos šeimininkas Vytautas, palinkęs prie medienos ruošinio, nori konkrečiai padaryti darbą, pagal savo sumąstytą viziją. O skulptorius ir parodė viešai – pasirodo, kad tai yra niekuo neįspūdinga, medienos prigrūsta lauko pašiūrė, kur jis ir dirba sau laisvu metu, daugiausiai šiltuoju metų laiku, kai nereikia žemės ūkyje stipriai plušėti ir yra laiko. Klausimas, kodėl būtent čia, o ne, tarkim, garaže? Nes garaže būtų nepatogu, jis per daug prigrūstas technikos, o pašiūrėje dirba, nes ten patogiau ir šviesiau. Dažniausiai skulptūras drožia iš pušies medienos. Randa miške kokį medį virtuolį, parsitempia namo ir tada jau žiūri, kas iš jo gali išeiti. Po įvairiai per dieną skiria tam savo užsiėmimui laiko – būna tik valandą, o būna ir visą dieną. Kai tik pabaigia drožinėti kokią skulptūrą, ją paskui visada ir impregnuoja medienos laku, kad kuo ilgiau išsilaikytų lauko sąlygomis stovint. Parodė ponas Bakuris atvykėliams svečiams ir net leido gyvai pačiupinėti ir dar vieną savo daromą būsimos skulptūros ruošinį... 2020 m. rugpjūčio 14 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kupkinukas su Gabija Kupiskyje drauge skaito zurnala FHM Kupkinuko lankomos paskaitos, jam studijuojant Vilniaus Universitete Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose 3 Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose 2 Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose  Mullah Said zmones galvoja ,kad jie galvoja