apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11400 dabar naršo 0 (1)
Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose 3 // Vienaturtis // 2020.08.16 // komp. piešiniai
140 kb

peržiūrėjo: 80
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Noriu pabaigti savo pasakojimą apie tai, koks nyciečiams keliauninkams buvo jų pats pirmasis apsilankymas panevėžiečio savamokslio skulptoriaus Vytauto Bakurio namuose, kurie stovi kaimo vietovėje. Kaip jau buvau minėjęs, skulptorius Bakuris svečių ketveriukei parodė ir savo patį naujausią medienos ruošinį, iš kurio turėtų gautis nauja, šuns skulptūra. Ją palengvėle, neskubėdamas ir savęs neskubindamas, gamina gal nuo kokių 2018 metų, pats gerai nebepamena, nuo kada. Beje, pati pirmoji Vytauto sukurta medžio skulptūra buvo ta, garsioji – vyro su skrybėle, pats Vytautas juokaudamas ją vadina tiesiog – „bernu“. Šalia drožinėjimo, yra dar ir kitas užsiėmimas, kuriuo tas Vytautas taipogi geba pritraukti visuomenės dėmesį – lauko vazonų gaminimas iš senų rankšluosčių. Paima jis darbui kokį nors seną, frotinį rankšluostį, paskui sumaišo tirštą skiedinį iš cemento, plytelių klijų ir lipalo, tada jau merkia rankšluostį į skiedinį, kad jis visas pilnai apliptų mase, ištrauktą ji deda ant specialios formos ir galop jau palieka porai dienų sausoje vietoje, kad pilnai išdžiūtų ir cementinė masė sustingtų. Paskui jau galima jį papuošimui ir nudažyti. Masinės prekybos tokiais savo rankomis sukurtais vazonais ponas Bakuris dar kol kas nepradėjo, nesiryžta, bet kas čia žino, gal kada ir pradės prekybą. Dabar jis tai daro tik dėl savęs, savo šeimos, ir akivaizdu, kad tokia veikla tam Vytautui tikrai ir patinka. 2020 m. rugpjūčio 14 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Verslininkas Pupsis svencia savo 50 -ies metu jubilieju Kupkinukas su Gabija Kupiskyje drauge skaito zurnala FHM Kupkinuko lankomos paskaitos, jam studijuojant Vilniaus Universitete Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose 3 Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose 2 Nycieciai sveciuojasi pas skulptoriu Vytauta Bakuri, jo namuose  Mullah Said