apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11028 dabar naršo 0 (0)
kelyje // Vienaturtis // 2018.02.02 // tikra media
180 kb

peržiūrėjo: 846
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių gyventojai Batuotas ir Ksena Katinai su savo naujuoju visureigiu tamsų žiemos vakarą važiuoja į savo "Papyvesio" kaimo turizmo sodybą, pasveikinti Skirmantę Lakišienę su jos gimtadieniu. Dabar jiedu, trumpam sustoję ir išlipę lauk, grožisi abipus kelio stovinčių baslių su atšvaitais atspindima autožibintų šviesa. Netrukus jie nusileis keliu pakalnėn ir ir pateks tiesiai į tą savo sodybą. 2018 m. sausio 19 d.


Still
// 2018.02.03 22:29
Melas ir šmeižtas - aplink Pyvesą niekur nėra tokių tokių įkalnių/pakalnių. Čia jau gal kur link Kupiškio, kaip minimum.
Vienaturtis
// 2018.02.04 18:09
Tai, ką čia tu pasakei, yra neabejotinas įrodymas to, kad tu niekada nesi realiai lankesįs šiose vietovėse ir visiškai nežinai tikrosios tiesos apie kalnus ir pakalnes. O tų įkalnių netoli Pyvesos upės vis dėl to šiek tiek ir yra. Galėčiau tau pateikti kokių nors vaizdinių to įrodymų, bet tingiu dabar tai daryti...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
"Depeche Mode" in Vilnius dark alien cousins kelyje turguje