apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 121570 dabar naršo 0 (0)
// princas_nepatenkintas // 2018.09.09 // manipuliacijos
192 kb

peržiūrėjo: 605
balsavo: 1
balai: 5, 5
sumažinti
2004 03 15. Atradau savo senus CD su visokiais paišalais


Vienaturtis
// 2018.09.10 14:13
Man tai kažkuo kiek primena roko grupės "U2" singlų viršelius iš 1991 metų laidos...
princas_nepatenkintas
// 2018.09.11 10:50
oi, lb gražus viršelis
Vienaturtis
// 2018.09.11 15:14
Žiūrėdamas į tą datą ( 2004 m. kovo 15 d.), staiga nejučia rimtai susimąsčiau viduje, pabandžiau pagalvoti ir prisiminti tai, o ką aš pats veikiau savo gyvenime būtent tuo metu, šios paminėtos datos laikotarpiu? Vaje, kiek jau daug metų nuo tada praėjo! Regis, kad tuo metu aš vis dar tebelankiau mokyklą, užsiiminėjau kūryba ir daugiausiai tada klausydavausi būtent šių dviejų "gabalų": https://www.yo utube.com/watch?v=TXgpwKfmsGg< /a> https://www.yo utube.com/watch?v=Nnz3arehwQw< /a>
princas_nepatenkintas
// 2018.09.12 12:39
O, žmogau, kad tu žinotum, koks gyvenimas tada virė art.scenoje! Tavo darbai nekabėtų su vienu dviem įvertinimais ir nuliu komentarų, kaip dabar. Vyko tikros batalijos, persunktos juodžiausiu humoru. Kiekvienas darbas buvo proga susiremti dėl "nuomonių". Komentarai plaukė šimtais. Kiek įdomių personažų čia sėdėdavo per dienas ir kiek įdomių ir tiesiog gražių darbų čia patekdavo. Dar ir dabar kaikuriuos peržiūriu su pasigėrėjimu. Buvo ir savita darbų vertinimo kultūra, buvo skirtumas tarp tar trejeto ir penketo. Minuso skalė nebuvo beprasmė. Ne kartą pagalvojau, kad art.scena verta knygos, nes tokių interneto fenomenų nebuvo daug (jei apskritai buvo). Tai buvo profesionalumo, mėgėjiškumo, anonimiškumo ir išraiškos laisvės sintezė, keistas spontaniškai susimetęs socialinis formatas, neturėjęs analogų ir vien dėl to vertas patyrinėti. Deja, viskas sunyko, ir sunku pasakyti, kodėl, nes kompiuteriais kuriančių žmonių tik padaugėjo, o analogiškų platformų neatsirado. Buvo, berods, kažkokia "fotokūdra", bet ten jau kas kita... kaip lyginti Sonic youth su Česlovu Gabaliu. O behence ar diaviantart per daug globalūs, kad sukurtų intensyvias bendruomenes. Žodžiu, gimei truputį per vėlai :) Anos kartos jaunimas neturėjo autentiškų pankų ar roko kultūros, neturėjo neformalių lyderių ar pan., bet turėjo art.scene, ir tai buvo šis tas.
Vienaturtis
// 2018.10.07 11:30
Pataisymas iš mano pusės: gimiau gal ir truputį ne per vėlai, o bet tikrai per vėlai savo gyvenime pradėjau naudotis internetu ir kelti į jį savo kūrybinius darbus.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 Vienaturtis // 2018.09.10 14:12

 
nonkonformistine astronomijos pamokele  vienaturciui Morton kunigo tevas nature morte Autobusas stoglangiai