apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 121163 dabar naršo 0 (0)
// Vienaturtis // 2018.09.29 // tikra media
175 kb

peržiūrėjo: 349
balsavo: 1
balai: 5, 5
sumažinti
Panevėžiečiai Kupkinukas ir Gabija Rubliauskai, nuvykę į Vilnių, gatvėje gyvai, po atviru dangumi gausioje žmonių minioje stebi tai, kaip pro šalį gatve iškilmingai važiuoja mieste besisvečiuojantis Romos Popiežius Pranciškus. Būtent tuo metu, kai Šventasis Tėvas važiuoja pro šalį, Kupkinukas su mobiliuoju telefonu bando pasidaryti sau asmenukę, kad ir Popiežius patektų su juo į kadrą. 2018 m. rugsėjo 22 d.


princas_nepatenkintas
// 2018.09.30 17:33
nu va, sulaukėm. Tik maniau, kad drobė bus biski monumentalesnė
Vienaturtis
// 2018.09.30 20:40
Kaip jau išėjo, taip jau ir išėjo galutinis kūrybos rezultatas - ką čia jau bepadarysi.... Šiaip ir nenorėjau kažką labai "kieto išlaužti", nuo pat pirminio savo idėjos etapo ir siekiau aš pagrinde to, kad būtent tik Rubliauskai atsirastų priekiniame plane, o Popiežius Pranciškus kad būtų pavaizduotas kiek tolėliau, nes ir norėjau tik to, kad čia būtų pavaizduotas, kaip vienas iš įspūdingiausių Rubliauskų gyvenime pamatytų įvykių, o ne pats vienas Popiežius. Bet gal ir šįkart tokiame variante visai neblogai išėjo proginis piešinys, ką?
princas_nepatenkintas
// 2018.09.30 20:54
Neblogai. Pas tave apskritai "grafika" gera. Tu kur nors mokeisi piešti? Ar savo jėgom?
Vienaturtis
// 2018.09.30 21:16
Jau buvau minėjęs tai, kad mano paties gyvenime vieninteliai, kuriuos būtų vadinti savotiškais "piešimo mokytojais" buvo tik anuomečiai leisti vaikiški žurnalai. Neįtikėtina visiems, be jau esti tokia tiesa - aš esu absoliutus savamokslis. Iš mano tėvų ir platėlesnės giminės beveik niekas visai nėra susijęs su menu ir ypač daile, niekas nuo pat mažų dienų niekada manęs varyt nevarė prievartė savarankiškai mokytis dailės, kažkaip pats savaime po truputį visko išmokau. Žinoma, tam prireikė net kelių dešimtmečių laiko. Tarp kito, mane patį net ir dabar labai "veža komiksai", ir juos esu bandęs daryti, jie irgi visokie ne kartą mane įkvėpė savarankiškai daryti kūrybą. Turiu jų visokių itin didelę kolekciją išsaugojęs. Kad pasirodyčiau galimai esantis kietesnis prieš kitus, kartais mėgstu juokais save patį palyginti su roko bosistu Adam Clayton iš airių grupės "U2", kuris, kaip man yra žinoma, pradžioje irgi visai nieko nemokėjo daryti ir karjerą pradėjo lyg ir kaip savamokslis muzikantas...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 princas_nepatenkintas // 2018.09.30 17:32

 
Katinu vestuves 5 Katinu vestuves 4 minus 1 KK