apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11069 dabar naršo 0 (2)
senas Simtadienis Keziu kaimo mokykloje // Vienaturtis // 2018.12.06 // tikra media
160 kb

peržiūrėjo: 354
balsavo: 1
balai: 5, 5
sumažinti
Prisiminkime labai senus laikus iš Kėžių kaimo pagrindinės mokyklos gyvenimo, ypač tą momentą, kada joje vyko tradicinė šventė - dešimtokų Šimtadienis. Ta proga tądien patys dešimtokai mokykloje vietoj mokytojų mokė kitus, jaunesnius mokinius, o po pamokų devintokai jiems parengė įvairių užduočių ir kitokių staigmenų. Kaip kad ir tokią užduotį - devintokai virvele visus dešimtokus pririšo vieną prie kito ir vertė juos truputį paėjėti lauke, mokyklos kiemu. Devintokas Tinkis Vinkis priekyje taip stipriai tempė surištus dešimtokus, kad viena iš jų mergaitė net pametė savo batelį... 2001 m. vasario 23 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 rasiote // 2019.01.02 23:25

 
Tukurutis duoda i kaili chuliganui Redui kitas senas desimtoku Simtadienis Keziu mokykloje nyciu kulinar ija 2 senas Simtadienis Keziu kaimo mokykloje Isleistuves Keziu kaimo mokykloje nyciu kulinar ija FANTOMAS