apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11072 dabar naršo 1 (1)
kitas senas desimtoku Simtadienis Keziu mokykloje // Vienaturtis // 2018.12.12 // tikra media
159 kb

peržiūrėjo: 297
balsavo: 1
balai: 0, 0
sumažinti
Verta prisiminti ir kitos dešimtokų laidos Šimtadienio šventę, kadaise įvykusią Kėžių kaimo pagrindinėje mokykloje. Tuomet tradiciškai visi dešimtokai ir vėl vietoj mokytojų mokė kitus, jaunesnius mokinius, vedė pamokas. O su jais ir trys nyciečiai dešimtokai. (Pastarieji, Tinkis Vinkis tuomet buvo istorijos ir geografijos "mokytojas", jo panelė Kristina - lietuvių kalbos "mokytoja", o Markas - pats mokyklos "direktorius".) Po pamokų mokyklos kieme ir vėl prasidėjo tradicinės devintokų jiems parengtos užduotys: teko eiti surištiems virve ir visa kita. Čia būtinai turėjo dalyvauti tie trys nyciečiai, kėžietė Ingrida ir visi kiti dešimtokai. Žinoma, tokį vaizdelį kieme su dešimtokais pamatyti tai buvo devintokams Džeriui, Hansui, Pabaisiukui tikra "atrakcija", kitiems, jaunesniems mokiniams tai matyti buvo irgi be galo juokinga. 2002 m. vasario 22 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


0 rasiote // 2019.01.02 23:24

 
nycieciai svencia Kaledas Keziuose Tukurutis toliau duoda i kaili chuliganui Redui Tukurutis duoda i kaili chuliganui Redui kitas senas desimtoku Simtadienis Keziu mokykloje nyciu kulinar ija 2 senas Simtadienis Keziu kaimo mokykloje Isleistuves Keziu kaimo mokykloje