apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11069 dabar naršo 3 (4)
Tukurutis toliau duoda i kaili chuliganui Redui // Vienaturtis // 2018.12.22 // tikra media
161 kb

peržiūrėjo: 526
balsavo: 1
balai: 5, 5
sumažinti
Nycietis burtininkas Tukurutis su draugais Kupiškyje toliau atakuoja jaunąjį chuliganą Redą. Kada Tukurutis ir du jo draugai vedėsi iš namo vidaus į lauką savo sučiuptuosius Piknoto Lakišiaus antrininką bei paauglį chuliganą Redą, pastarasis tuo metu ir toliau vis dar blaškėsi, bandė priešintis, garsiai plūdosi pačiais bjauriausiais žodžiais ir vis grasino savo vyresniųjų draugelių būsimu kerštu. Tai tęsėsi gana ilgokai, kol galop Tukuručiui vienu metu jau visai nebeišlaikė nervai, jis staigiai griebė Redą už apykaklės ir vienu stipriu rankos mostu jį tuoj pat iškart parbloškė kniūbsčią ant žemės. Burtininkas privertė Redą pagulėti ant apsnigto, šaltut šaltutėlio šaligatvio ir, kad pastarasis aršus paauglys daugiau nebenorėtų priešintis, dar ir su savo batu jam paspaudė žemyn galvą. Va tuomet skustagalvio chuliganiuko visa drąsa, narsa tuojau ir išgaravo lauk, jis, matyt, pajutęs neišpasakytą baimę ir galimai dėl to jau prileidęs į kelnes, tuojau pakeitė toną ir ėmė savo verksmingu balsu rypauti, maldauti, kad tik jį nugalėjęs nycietis nesumanytų jo nužudyti, prašė palikti gyvą, bet paties Tukuručio juk tikrai ne tokie žiaurūs buvo jo planai. Jis aprimusį bernioką vėliau tuoj vėl pastatė ant kojų ir drauge su Piknoto antrininku nuvedė tiesiai į šio miesto policijos būstinę. 2018 m. gruodis


princas_nepatenkintas
// 2018.12.24 11:06
Ar pagal komiksų taisykles neturėtų būti taip, kad viršuje rašomas pirmas tekstas, kurį privalai perskaityti? Nes dabar skaičiau nuo viršaus, o pirmasis tekstas yra apatinis.
Vienaturtis
// 2018.12.24 11:57
Prisipažinsiu: tikrai aš nežinau būtent tokių taisyklių, skirtų komiksų kūrėjams. Apie tai niekada per daug nesidomėjau. Visada kūriau savo komiksus tik taip, kaip man konkrečiai išeina. O šių dviejų pastarųjų savo "agresyviųjų" piešinių aš nelabai ir noriu laikyti būtent tikru komiksu. Pagrinde norėjau tik pavaizduoti tai, kaip vienas bjaurus, "prisidirbęs niekšybių", skustagalvis miesto paauglys gauna gerai "piz***" nuo profesionaliai savo visas galias valdančio, galingo nyciečio burtininko, Tukuručio. Taip tam skustagalviui ir reikia! O kad pats vaizdas nebūtų visai nebylus, dar kiek labiau grėsmingesnis, parašiau dar ir tai, kas apie ką tose situacijose kalba. O apibendrinant, dar galiu pasakyti, kad šiuos du vaizdelius aš sukūriau tiesiog iš viduje susikaupusio pykčio. Tik jau neprašykite paaiškinti, kam būtent aš tai dedikuoju, to vistiek nesakysiu!!!
princas_nepatenkintas
// 2018.12.28 20:32
anderzakui, kam daugiau, he he
Vienaturtis
// 2018.12.28 21:39
Aš taip ir pagalvojau, kad tu taip pamanysi, bet ne, tai ne šiam Piktajam nonkonformistui, o iš tikrųjų visai kitam asmenui. Kiti duomenys įslaptinti.
princas_nepatenkintas
// 2018.12.29 17:28
O kodėl Anderzaką vadini nonkonformistu?
Vienaturtis
// 2018.12.29 18:15
Andrių vadinu taip todėl, kad šitas Pikčiurna pats viename iš savo senųjų komentarų save taip pristatęs: "bo iasu nonkofarmystas". Pasiskaityk. Bet manau, kad šalia to, Šitam tiktų ir dar vienas kažkoks, labai taiklus, stiprus apibūdinimas. Bet tik ne Genijus. Tokį piktą asmeną taip vadinti man visiškai, absoliučiai niekaip nesinori...
princas_nepatenkintas
// 2018.12.29 20:15
Matau, kad darai vieną klaidą. Tavo įsitikinimu genijus turi būti nepriekaištingos moralės ir ideologiškai teisingų pažiūrų. Tu turi teisę taip manyti, bet turi žinoti, kad šitaip manydamas nepaisai faktų ir logikos. Kitaip tariant, nėra jokio būtino ryšio tarp žmogaus gebėjimų vienoje ar kitoje srityje ir jo moralinių bruožų ar politinių pažiūrų. Jei genialumo kriterijumi laikytume būdo bruožus, daugelis (jei neabsoliuti dauguma) genijų būtų atsidūrę kultūros istorijos užribiuose. Nėra nieko prieštaringa, kad, tarkime, genialus dailininkas tuo pačiu būtų ir fašizmo šalininkas. Atvirkščiai – žiūrėčiau labai įtartinai į visokius moralistus ir humanizmo skelbėjus, savo talentą naudojančius gerajai žiniai skleisti.
Anderzak
// 2018.12.30 22:43
pagal vienaturti gaunasi kad nonkonformistas negali but genijum, cia arba tas vaizdinio intelekto invalidas terminu nesuvokia arba labai nuskriaustu pasijuto.

p.s man patiko jusu diskusija, teskite.
Vienaturtis
// 2019.01.27 09:43
Dabar tai jau tikrai žinau, koks tas kitas žodis yra - Kenkėjas.
Anderzak
// 2019.01.27 14:24
kas tau pakenke ir kame? papasakok , gi smalsu.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 princas_nepatenkintas // 2018.12.24 11:06

 
Batuotas ir Ksena Katinai ruosiasi vykti biliardinen, ten sutikti Naujus kai Naitmenas kadaise dar tebuvo visai mazylis nycieciai svencia Kaledas Keziuose Tukurutis toliau duoda i kaili chuliganui Redui Tukurutis duoda i kaili chuliganui Redui kitas senas desimtoku Simtadienis Keziu mokykloje nyciu kulinar ija 2