apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11457 dabar naršo 0 (0)
senas desimtoku Paskutinis Skambutis Keziu mokykloje // Vienaturtis // 2019.01.03 // tikra media
130 kb

peržiūrėjo: 427
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Prisiminkime vėl tuos, jau labai seniai buvusius laikus, kada, pavasario gale Kėžių kaimo pagrindinėje mokykloje vyko dešimtokų "Paskutinio Skambučio" šventė. Tuomet jų tarpe ir trys nyciečiai - Tinkis Vinkis Asalibeter, Kristina Puipinaitė bei Markas Reimundas irgi šventė Kėžiuose šią tokią ypatingą mokinio gyvenime šventę. Atėjo tądien visi dešimtokai į savo mokyklą šventiškai pasipuošę, išsidabinę, iš mokinių devintokų ir mokytojų kolektyvo tada sulaukė daug pagarbos ir gražių sveikinimo kalbų. Čia pastarieji nyciečiai kaip tik ir stovi lauke, greta savo mokyklos. 2002 m. gegužės 29 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - nycieciai atvyko i svente desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose 2 desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose senas desimtoku Paskutinis Skambutis Keziu mokykloje Sunenu seimos trijule atvyko i Nyciu biliardine, kad cia sutiktu Naujuosius Batuotas ir Ksena Katinai ruosiasi vykti biliardinen, ten sutikti Naujus kai Naitmenas kadaise dar tebuvo visai mazylis