apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 121525 dabar naršo 0 (0)
// princas_nepatenkintas // 2019.01.18 // komp. piešiniai
57 kb

peržiūrėjo: 597
balsavo: 4
balai: 20, 5
sumažinti
2018 09 07


Vienaturtis
// 2019.01.18 12:11
Sukėlė prisiminimus iš filmo scenos: https://www.yo utube.com/watch?v=3YeavhRmzzY< /a>
princas_nepatenkintas
// 2019.01.18 19:53
turi galvoj tą bobule su kryžium?
Vienaturtis
// 2019.01.18 20:23
Tikrai būtent šitą situaciją iš filmo priminė. Jau tokia nepamirštama ir kraupi ji ten buvo, būtent tokią asociaciją atmintyje ir sukėlė dabar. Tik čia pilnai neaišku, vyras ar moteris yra pavaizduota..,
Vienaturtis
// 2019.01.19 19:04
O ar sutiktum tu visiems plačiai papasakoti tai, kaip vis dėlto atrodo visas tas tavo paties kūrybos procesas, kokiu būtent metu ir kokiomis sąlygomis jis dažniausiai pas tave vyksta? Ko būtent reikia, kad sugalvotum tikrai labai gerą idėją, kas tau tada padeda? O ar gal tai yra tiesiog tavo asmeninė paslaptis, kaip tavo menas gimsta, niekam to nepasakoji?
princas_nepatenkintas
// 2019.01.20 12:42
Manau, kad nieko neįprasta pas mane nėra. Idėjos ateina pačios arba pastūmėtos kokio nors pastebėjimo, arba kūrinio užuomazga susimeta žaidžiant su medžiagomis ir technika, tada ją išplėtoju. Mano atveju nelabai tinka terminas "kūryba". Kūrybą aš suprantu kaip kryptingą vizualinės arba konceptualinės sistemos plėtojimą, daugiau ar mažiau išreikšto plano vykdymą, technikos tobulinimą ir pan. Tarkime, kaip kad yra pas tave, kai tu turi temą, stilių, apibrėžtas išraiškos priemones ir šį branduolį vystai. Pas mane viso šito nėra ir tiesą sakant aš pavydžiu atradusiems savo teritoriją ir galintiems ją apgyvendinti pačių išrasta flora ir fauna. Pas mane viskas vyksta spontaniškai: man patinka tas ir anas, šokinėju nuo abstrakcijos prie simbolikos, nuo linijinės grafikos prie koliažo ir niekur nesijaučiu namuose. Dažniausiai "kuriu" pripuolamai, kol yra laiko, kai šeima netrukdo ir kai tingiu žaisti iksboksu. Sąlygos nustato ir kitus dalykus, pavyzdžiui, formatą, nes negaliu imtis didelių darbų, apie kuriuos, tiesą sakant, kartais pasvajoju... Ką dar pasakyt? Gal tai, kad aš neturiu pretenzijų ir nejaučiu būtinumo.

Beje, kaip konkrečiai gimsta sumanymai. Apie šį darbą galiu pasakyti, kad jis gimė plėtojant vieną banalų asmeninį įvykį: prieš pusmetį pradėjau dėvėti akinius. Ir kai eilinį sykį atsirado proga papiešti, aš nesugalvojau nieko kito, kaip pažaist akinių tema – akys, žiūrinčios pro kokius nors daiktus. Kartu ši tema sutapo su pamąstymais apie metaforas ir sugretinimus. Taip atsirado keletas piešinių. Kaip matai, jokių egzistencinių, religinių ar patriotinių motyvų čia nėra.
Vienaturtis
// 2019.01.20 14:05
Dėl šito aišku. O kaip tau pačiam muzika tuo metu, kai ką nors pieši - kažkiek tau padeda, ar tik trukdo paties kūrybinio proceso metu? Gal mėgsti savo darbą daryti tik tyloje? Nežinau, ar kam išvis bus įdomu iš manęs tai sužinoti, bet aš pasakysiu, kad pas mane patį kūrybinis meno darymo procesas visuomet tiesiogiai yra susijęs ir su muzikos klausymusi. Nesvarbu, kas tai bebūtų - radijas, mėgstamas muzikos kompaktinis diskas, ar "Yuotube" platforma tinkle, įsijungiu muziką fone ir su pieštuku ant popieriaus imu daryti tai, ką ir noriu daryti, imu piešti tai, ką ir esu susiplanavęs nupiešti, muzika man tarsi padeda pilnai teigiamai nusiteikti, nuramina sielą, padeda kryptingai sutelkti darbui visas mintis. Faktiškai visas vieno vaizdelio kūrimo procesas trunka apie savaitę laiko, bet būna kartais ir išimčių, per kur kas trumpesnį laiko tarpą man pavyksta savo meninį sumanymą realizuoti. Pirmojo pradinio maketo štrichai visuomet būna atliekami su paprastu pieštuku, o tik paskiau viską apvedžioju su tušinuku, (o iki kokių 2004 m. to tikrai pas mane kūryboje nebuvo, nuo pat pirminio etapo dirbdavau tik su tušinuku), nemėgstų formų neužbaigtumo, pas mane to beveik ir nėra. Dar nelabai mėgstu ir šešėlių vaizdavimo, nesu labai linkęs kiekvieną atskirą detalę "krapštukiškai" ištisai tobulinti iki visiškos begalybės.
Ir - absoliučiai jokių svaigalų, viską darau tik su blaivia galva. O kai kas kitas, kažkuris gal ir visai kitaip savo meną darinėja, gal be svaigalų ir neapsieina, bet aš tokių ir nepažįstu, nenoriu pažinoti. Soriukas, jei ką ir įžeidžiau kur, taip pasakęs!
princas_nepatenkintas
// 2019.01.20 19:03
muzikos fonas man nesvarbus. Gali būti, gali ne.

Ką turi galvoje sakydamas "formos neužbaigtumas"? Kontūruose nepalieki plyšių ar ką kita?
Anderzak
// 2019.01.20 19:24
vienaturtis klausia kode jis be koju?
Vienaturtis
// 2019.01.20 19:44
Nekreipsiu dėmesio į kažkokio mažaraščio įžūlų įsikišimą, ir atsakysiu taip: čia viskas priklauso nuo būtent konkrečios kai kurių dailininkų padarytų darbų atskiros stilistikos. Aš mėgstu visuomet sujungti visas linijas ir užbaigti visas reikiamas formas, detales piešiniuose, o štai kiti mėgsta elgtis kitaip: piešinyje detalės nėra užbaigtos, nėra absoliutaus vientisumo ir sudaro tai įspūdį, kad piešinys taip iki galo ir neužbaigtas. Labai mėgo anksčiau būtent taip daryti savo mene anksčiau savo piešinius "Valstiečių laikraštyje" publikavusi dailininkė Zita Stonienė (tai buvo apie 1996 - 2001 metus, tame tarpe), tokio pat neužbaigtumo požymių galima aptikti ir kai kuriuose mano kraštietės, Agnės Pėčaitės piešiniuose. Žinoma, ne visuose, kaip ir pas Zitą - daug maž viskas tikrai labai tvarkingai pavaizduota. Tikiuosi, gal sugebėjau paaiškinti.
Anderzak
// 2019.01.20 20:04
taves, kaimiecio niekas ir nekalbino, nesusireikshmink, te komentara printsui parashiau
Gabrieliusmackevichius
// 2019.01.20 22:34
ačiū. aš jus myliu. blaivas

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 Anderzak // 2019.01.19 00:17
5 Rorkas // 2019.01.19 12:44
5 Gabrieliusmackevichius // 2019.01.20 22:30
5 puka // 2019.01.21 19:21

 
the killing of a sacred deer the house that Jack built b/p FLII01-1812 SP20