apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11400 dabar naršo 1 (2)
// Vienaturtis // 2019.02.03 // tikra media
160 kb

peržiūrėjo: 632
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kai Katinų „Papyvesio“ kaimo turizmo sodyboje buvo apsilankę save sveikuoliais laikantys, įnoringa Taikūnų, pagyvenusių žmonių, pora, atvykusi iš Kauno. O tada jie iškart ir parodė tai, kokie tie kai kurie iš svečių gali būti išties bjaurūs. Ypač tas vyras – Naglis Taikūnas jau nuo pat pradžių buvo visas suniūręs, buvo be ūpo ir netrukus pradėjo reikšti savo atvirą nepasitenkinimą šioje sodyboje esančia tvarka. Naglis garsiai išpeikė sodyboje pagamintą ir pateiktą maistą, pavadindamas jį visai neskaniu, paskui dar ėmė reikšti pretenzijas, kodėl nėra sodyboje įrengtos infrastruktūros, skirtos būtent sveikuoliams ir nėra pastoviai upės lede iškirstos eketės. Paskui pora užsimanė pasimaudyti Pyvesos upės vandenyje, o kai prižiūrėtojas Raudonakis Lakišius pabandė atkalbėt nuo to, pasiuntė jį velniop. Taikūnai nuėjo prie pat Pyvesos tilto apsemtos pervažos, čia nusirengė nuogi, pradaužė apystorį ledą ir trumpai paniro į geliančio šaltumo upės vandenį. Kai ši papiktinusi juos pora pagaliau išsinešdino sau, namo, Lakišių pora dar šį, tą patį vakarą pastaruosius du sveikuolius tučtuojau įtraukė į nepageidautinų šioje sodyboje svečių sąrašą. 2019 m. vasario 3 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Ginkluoti Alpenu kaimo gyventojai atvyko i Nycius ir ruosiasi uzpult Sunenus Trys nycieciai vienuoliktokai siauteja Kupiskio gatvese "The Thinker" desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - Kristina verkia ant mokyklos laiptu online ego