apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11400 dabar naršo 1 (1)
Ginkluoti Alpenu kaimo gyventojai atvyko i Nycius ir ruosiasi uzpult Sunenus // Vienaturtis // 2019.02.18 // tikra media
197 kb

peržiūrėjo: 644
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojai, verslininkai Musė ir Pupsis Šunėnai su savo apsauginiais savame kaime, prie pat autobusų stotelės pasitinka atėjusius ginkluotus, grėsmingai nusiteikusius gretimo Alpėnų kaimo gyventojus bei ruošiasi galimam susirėmimui su jais. Tai buvo sunkus metas, kada į Alpėnus atsikraustęs gyventi nusikaltėlis Ručekas Brėdlinas ėmė kurstyti savo kaimo gyventojus, kad tie sukiltų prieš nyciečius Šunėnus ir eitų mėginti bet kokia kaina šituos nyciečius sužlugdyti ar net ir nužudyti. Tad patiems Šunėnams tuomet irgi taip pat neliko nieko kito, tik stoti į atvirą kovą prieš Ručeko sukurstytus asmenis, nepasiduoti savo priešui, kautis su juo. Bet kadangi kartu ir nenorėjo per tas kovas su nei patys žūti, nei kad tie patys sukiršintieji alpėniečiai beprasmiškai žūtų, su savo draugų, Gerųjų Burtininkų pagalba, Šunėnai ir padarė taip, kad per šiuos tarpusavio susirėmimus visos paleistos kulkos lėktų pro šalį, nepataikytų, nebūtų sužeistas nė vienas asmuo. 2005 m. vasaris


Anderzak
// 2019.02.18 11:48
vel parnagrafija nupieshei, tas zaliom pirshtinem pasislepes uz makabilio ananyzmu uzsiimineja
Vienaturtis
// 2019.02.22 17:15
Jeigu kam nors bus tai įdomu sužinoti, pagal visą savo piešimo stilistiką, aš sąlyginai esu zoomorfistas. Arba bent jau laikau save tokiu esančiu.
Rorkas
// 2019.02.22 20:09
Zooomorfizmas dažnai naudojamas animacijoje, komiksuose. Tai senas išradimas naudotas dar Jean de La Fontaine laikais iliustruojant kad ir jo pasakėčias. Tai bene jau 200 metų ir gal daugiau. Na mums dabartiniams supranam forma, bet žmonijos istorijoje pusiau žmonės, pusiau gyvūnai tiek religijoje tiek mitologijoje buvo pilnaverčiai veikėjai (ciklopai, anubiai, žmonės gyvatės ir t.t.). Tai kaip matome tūkstančiai metų. Kelios dešimtys tūkstančių metų. O jūs Vienaturti kiek jau metų piešiate savo pasakojimus su šiais veikėjais?
Rorkas
// 2019.02.22 20:10
P.S. klaidą įvėliau. rašiau ciklopai, bet turėjau omeny kentaurus.
Vienaturtis
// 2019.02.22 21:00
Jau buvau kartą anksčiau, gal pernai metais komentaruose prie savo piešinių rašęs apie tokio mano piešimo stiliaus genezę - atsiradimą, laipsnišką vystymąsį... Tai čia bus jau virš 20 -ies metų, kaip aš šitokį savo išskirtinį meną kuriu, plėtoju. Būtent į zooformizmą panašios pirminės piešimo stiliaus apraiškos buvo mano pradėtos kurti dar 1998 metais, su vienu pirmųjų mano meno projektų, "Gegutė", o paskui, kitais metais, žinoma, atsirado pirmieji mano sukurti piešiniai su konkrečia išgalvota vietove susiję, dabartiniu mano Nycių kaimu. Nuo tada viskas ir prasidėjo, vis rimčiau ir plačiau.
Vienaturtis
// 2019.02.22 21:06
O jeigu ir dar gyliau į praeitį lendant ir dar daugiau paatviraujant, prisipažinsiu tai, kad pastarąjį Nycių kaimo pavadinimą sugalvojau faktiškai net dar anksčiau, kokiais 1993 metais...
Rorkas
// 2019.02.22 21:07
nemačiau, kur apie tai kalbate tai dėkoju už kantrybę pasakojant vėl kas senai žinoma kitiems. O artscenje yra taip pat 20 metų senumo darbų? Ar tik šiuolaikiniai piešiniai?
Vienaturtis
// 2019.02.22 21:26
Deja, ne - daugumoje čia tėra tik patys naujausi mano sukurti piešiniai. Tie, kurie yra patys seniausieji iš kokių 1999 -ųjų, ar 2000 -ųjų metų tarpsnio ir artimesnių kiek šiems laikams metų, darbai, piešiniai guli pas mane sudėti spintelės stalčiuje. Nenoriu jų dar viešai rodyti, nes jie yra tais metais ganėtinai prastos išvaizdai kokybės, nes ir pats tas laikais dar nelabai mokėjau tikrai kokybiškai gražiai piešti, nes prie dabartinių mano darbų jie tikrai prastame lygmenyje atrodytų. Vien dėl to minėtojo anuometinio prastumo, į akis, deja, krintančio pirminio neprofesionalumo teko man kai kuriuos piešinius net ir "restauruoti", bandyti perpiešti iš naujo, nes net ir man pačiam vėliau atsirado tas toks nevalingas bodėjimasis prasta pirmine kokybe. Noras ištaisyti padarytas anksčiau klaidas. Nemanau, kad būtų kam smagu žiūrėti į tą mano pirminį nemokšiškumą kūrybos procese, gal geriau visiems bus, ir man, jei jo taip niekam ir nerodysiu.
Rorkas
// 2019.02.23 10:57
Ar mėginote kada savo tekstus ir iliustracijs apjungti i vieną? Na turiu omeny piešinių serijas, kai tas tekstas prie piešinio virsta irgi piešiniais. Vadinkite tai komiksais, grafine novele ar pieštiniais pasakojimais. Būtų įdomu pamatyti tokį jūsų bandymą.
Vienaturtis
// 2019.02.23 11:37
Buvau tai, tą savo komiksą pradėjęs daryti, bet iki šiol, gėda prisipažinti, taip vis dar jo ir neužbaigiau. Bet, labai tikiuosi, kada nors, artimoje ateityje aš jį pagaliau vistiek užbaigsiu.
Vienaturtis
// 2019.02.23 11:46
Bet, teisybės dėlei, prieš kelis metus jau buvau pilnai sukūręs ir tokį mažytį, viešąjį komiksą. Jį galite rasti čia, mano nuosavame kūrybiniame tinklaraštyje "Vienturčio sukurti piešiniai": http://vientur tis.blogas.lt/files/2017/03/ka ip-batuotas-katinas-pasiule-dz inui-tapti-jo-pabroliu.jpg Gal ir per mažos tai apimties, bet bent jau vistiek parodo tai, kaip ir kokio stiliaus aš gebu kurti komiksus...
Rorkas
// 2019.02.23 16:07
O visai neblogai žinokite, pas jus natūralus ne tik pasakotojo jausmas bet ir geras pieštinių istorijų kūrėjas. Tikrai neblogiau nei didžioji dalis dabar madingų neva komiksus kuriančių mergaičių. Neužmeskite šito talento ir komiksų kūrybos. Jūs galėtumėt tapti (kiek pasistengus) su savo istorijomis lietuviškuoju Daniel Clowes, Art Spiegelman ar Robert Crumb.
Vienaturtis
// 2019.02.23 17:04
Iš tų pačių žymiausių, talentingiausių mūsų šalies ir pasaulio dailininkų mane labiausiai imponuoja japonas Akira Torajama, sukūręs legendinę "Dragon Ball" serijinę mangą, (man iki jo lygio, žinoma, taip pat toli, kaip iki Mėnulio), "W.i.t.c.h." komiksų seriją sukūrusi Elisabetta Gnone. Būtent gal jie su savo kūryba man didžiausią įspūdį ir stimulą pačiam pradėt piešti komiksą ir buvo davę. Nesitikiu kada nors su savo talentu užimti jų dabartinę užimamą vietą meno aukštumoje, bet būtų visai šaunu man įsiskverbti būrin nors bent tarp lietuviškųjų grandų. Tokiais tikros pagarbos vertais meno talentais ir įkvėpėjais aš laikau lietuvius: Rimą Valeikį, Ilją Bereznicką, Ramunę Bateikienę, Nijolę Šaltenytę, Zitą Stonienę, Rolandą Bilinską. Beje, manau, kad mano piešimo stilius galimai yra artimiausias Ramunės stiliui...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Papyvesio sodyboje taip pradedama nauja diena - Skirmante nuoga prausiasi duse Burtininku Tukurucio ir Irenos poros intymioji akimirka Paskutine nycieciu akistata su savo priesu Ilciumi Serniunu Alpenu kaime Ginkluoti Alpenu kaimo gyventojai atvyko i Nycius ir ruosiasi uzpult Sunenus Trys nycieciai vienuoliktokai siauteja Kupiskio gatvese "The Thinker"