apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11396 dabar naršo 1 (2)
Nycieciai nuvyko i archeologes Lunos naujasias ikurtuves Londone // Vienaturtis // 2019.03.01 // tikra media
209 kb

peržiūrėjo: 580
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nyciečius Batuotą Katiną ir burtininką Tukurutį jų gera draugė, panevėžietė archeologė Luna Dragonienė pakvietė trumpam atvykti į jos naująsias įkurtuves Londono mieste, Didžiojoje Britanijoje. Susigundžiusi siūlomu didžiuliu atlyginimu ir atsiveriančiomis nepaprastai plačiomis darbo archeologams užsienyje galimybėmis, Luna viena vėl ilgam išvyko iš namų, šįkart - Anglijon. Ji ten liks ir dirbs vienus, o gal net ir du metus. Dabar ji aprodo nyciečiams žymųjį miesto tiltą, šią vietą. 2019 m. kovo 1 d.


Vienaturtis
// 2019.03.01 10:23
O prie tokio savo piešinio su "britišku" vaizdeliu, aš dar ir muziką greta parinkau atitinkamą. Mane asmeniškai šis video klipas žavi muzikos melodijos lengvumu ir tikroviškais vaizdais. Video galėčiau apibūdinti vienu tokiu sakiniu: "Milijoninio didmiesčio spindesys ir skurdas vienoje vietoje". Tik įdomu, ar per tuos visus 17 metų iki dabar pats Londonas labai smarkiai pasikeitė?
https://www.yo utube.com/watch?v=2p8Tu56UU4M< /a>

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Nycieciai trise nuvyko i savamokslio medzio drozejo Vytauto surengta paroda Panevezyje Nycieciai nuvyko i savamokslio medzio drozejo Vytauto surengta paroda Panevezyje atspindziai Nycieciai nuvyko i archeologes Lunos naujasias ikurtuves Londone Papyvesio sodyboje taip pradedama nauja diena - Skirmante nuoga prausiasi duse Burtininku Tukurucio ir Irenos poros intymioji akimirka Paskutine nycieciu akistata su savo priesu Ilciumi Serniunu Alpenu kaime