apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11971 dabar naršo 0 (0)
Kai Muse ir Pupsis karta lankesi Panevezio automobiliu turguje // Vienaturtis // 2019.03.25 // komp. piešiniai
132 kb

peržiūrėjo: 763
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kai Nycių kaimo gyventojai, verslininkai Musė ir Pupsis Šunėnai lankėsi Panevėžio mieste esančiame automobilių turguje. Tądien lankęsi Panevėžyje su savo eiliniais įmonės verslo reikalais ir važiavę visai beveik pro šalį, Šunėnai ta proga sumanė užsukti ir į seniai savo bematytą vietą – greta „Regitros“ padalinio esantį automobilių turgų, smalsiai pasidairyti jame. Kadangi patys abu Musė ir Pupsis yra dideli turtuoliai ir paprastai savo automobilius perka tik visai naujus, iš pardavimo salono, bet buvo kadaise ir toks metas, kai jie santuokos pradžioje buvo dar visai neturtingi ir sau norimo automobilio jiems tekdavo ieškoti tik padėvėtų automobilių turguose, žiūrint pagrinde ne į markę, ar išvaizdą, o tik į kainą – kad tik ta būtų kaip nors prieinama, palanki savo turimoms, pirkti automobilį sukauptoms santaupoms. Bet ir dabar pasidairyti po šią auto prekyvietę buvo visai įdomu, Šunėnai su smalsumu dairės noriai į visas puses, kur tik kokia geros, ar (deja) ir varganos išvaizdos mašinėlė bestovinti. Štai taip Pupsis netikėtai ant teritorijoje palikto stovėti vilkiko autovežio platformos ir pastebėjo stovintį, pardavimui skirtą beveik tokį pat dailų visureigį – „Nissan X – Trail“, kokį kad jau labai seniai turi Šunėnų kaimynas Batuotas Katinas su savo šeima. Bet Musei tai nesukėlė pernelyg didelio noro tokiu modeliu žavėtis – ji jau daugybę metų turi savo namuose džipą „Wrangler“, ir kitokio jai visai nė nereikia. 2017 m. liepos 28 d.


Still
// 2019.03.26 15:43
Tam visai naujam Nissan visureigiui 2017 metais mažiausiai buvo 10 metų, nekitaip...
Vienaturtis
// 2019.03.26 16:56
Taip. Ko gero, tu teisybę sakai...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Polaidzio vandens apsemtame Papyvesio slenyje Verslininke Muse savo Nyciupio parduotuveje pati vel atlieka prekiu apskaita Batuotas ir Ksena Kupiskyje apsipirkineja pas verslo konkurentus Kai Muse ir Pupsis karta lankesi Panevezio automobiliu turguje Muses ir Pupsio poros intymioji akimirka Nycieciai trise nuvyko i savamokslio medzio drozejo Vytauto surengta paroda Panevezyje Nycieciai nuvyko i savamokslio medzio drozejo Vytauto surengta paroda Panevezyje