apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11204 dabar naršo 0 (0)
desimtoku Paskutinio Skambucio svente Keziu kaimo mokykloje 2003 -aisiais // Vienaturtis // 2019.05.19 // tikra media
203 kb

peržiūrėjo: 411
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Prisiminkime dar ir kitos laidos dešimtokų mokinių Paskutinio Skambučio šventę, kadaise įvykusią Kėžių kaimo pagrindinėje mokykloje. Tuomet irgi vyko tradiciškai kažkas panašaus į pernykštę dešimtokų šventę - nyciečiai Hansas Reimundas ir Pabaisiukas su kitais savo klasiokais dešimtokais susirinko visi į savo mokyklą, būdami gražiai pasipuošę, susilaukė visos krūvos gražiausių sveikinimų iš mokytojų ir kitų, jaunesnių mokinių pusės, vėl iš naujo prisiminė visą šioje mokykloje savo nueitą mokslo kelią. Po oficialiosios dalies, pabaigoje ir vėl įvyko linksma moksleiviška diskoteka, kuri galiausiai ir vėl persikėlė iš mokyklos į raganos Ligoldinos namus, Nyciuose. Linksma klasiokų kompanija čia šoko, klausydamiesi grupės "Pet Shop Boys" albumo "Disco 3" remiksinių dainų... 2003 m. gegužės 29 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Nycieciu dvyliktoku mokyklos Paskutinio Skambucio svente Kupiskyje 2004 - aisiais nyciu kulinar ija 4 Batuotas ir Ksena lankosi Kupiskio mieste desimtoku Paskutinio Skambucio svente Keziu kaimo mokykloje 2003 -aisiais nyciu kulinar ija 3 Nycietes moterys kalbasi su Gabija Rubliauskiene apie jos skyrybas su vyru Kupkinuko Rubliausko santuokai gresia skyrybos