apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11231 dabar naršo 0 (0)
Batuotas ir Ksena lankosi Kupiskio mieste // Vienaturtis // 2019.05.23 // komp. piešiniai
238 kb

peržiūrėjo: 440
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo turtuoliai Batuotas ir Ksena Katinai su svarbiais jiems reikalais lankosi Kupiškio mieste. Kartais būna, kad vos tik atvykę, jiedu nepuola iškart tuojau skubėti link svarbių darbų tvarkymo, o eina per miestą palengva, neskubėdami, dairydamiesi į kitus praeivius ir viduje galvodami apie savo pačių gyvenimą, prisimindami tolimą ir artimą savo praeitį. Bet būna ir taip, kad kartais tiesiog sustoję įdėmiau įsižiūri į pro šalį skubančius visokius jaunus žmones, ypač mokinius, einančius gatvėmis iš mokyklos ir tuomet nejučiomis susimąsto apie tai, bando vėl prisiminti tai, o kaip jie patys kadaise atrodė, kai buvo maždaug irgi šių paauglių mokinių amžiaus. O juk toje tolimojoje praeityje patys Batuotas ir Ksena irgi taipogi buvo jauni, gražūs ir perspektyvūs paaugliai, svajoję labai daug visko paimti iš gyvenimo. Ir pasiekė tai. O dabar ypač Ksenai kartais būna taip, kad protarpiais vis suspaudžia širdį dėl to, kad jos jaunystė jau seniai praėjo, kad dabar visai kiti yra jauni, o to laiko vėl atgal niekaip neįmanoma atsukti. 2019 m. gegužė


Vienaturtis
// 2019.09.21 14:23
Dabar, kai po laiko tarpo, pasižiūriu vėl į šį savo piešinį - jaučiuosi nepatenkintas, nes laikau šį darbą nepavykusiu, prastai išėjusiu. Pridariau čia ryškių klaidų ir dėl to tikrai konkrečiai gailiuosi. Batuoto Katino vadinamasis "Mercedes" visureigis - "gelikas" turėjo išeiti žymiai kur kas masyvesnis, platesnis ir kur kas aukštesnis už bet kokį "sumautą" visureigiuką...Čia pavaizduotasis į normalų "geliką" tai visai nė kiek nepanašu, nepavyko man tada tikroviškai pavaizduoti, ir pačiam tikrai dėl to liūdna viduje.
Ir pats Batuotas kažkoks pernelyg trumpakojis, ne normalaus ūgio čia išėjo... Na, gal ateityje pavyks ir išvengti toliau tokių klaidų piešime darymo.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Vienuoliktokas Hansas filmuoja draugu nycieciu dvyliktoku Paskutini Skambuti Kupiskyje Nycieciu dvyliktoku mokyklos Paskutinio Skambucio svente Kupiskyje 2004 - aisiais nyciu kulinar ija 4 Batuotas ir Ksena lankosi Kupiskio mieste desimtoku Paskutinio Skambucio svente Keziu kaimo mokykloje 2003 -aisiais nyciu kulinar ija 3 Nycietes moterys kalbasi su Gabija Rubliauskiene apie jos skyrybas su vyru