apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11199 dabar naršo 0 (0)
Popierius Popierenas isimylejo Papyvesio sodyboje beviesincia Elegija // Vienaturtis // 2019.07.31 // tikra media
279 kb

peržiūrėjo: 384
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Katinų "Papyvesio" kaimo turizmo sodyboje vienu iš prižiūrėtojų dirbantis Popierius Popierėnas iš pirmo žvilgsnio širdyje iškart įsimylėjo meno kuratorę Elegiją Fromičiūtę, kada ta pažintiniais tikslais čia buvo atvykusi paviešėti. Nors kai Popierius pabandė pats užkalbinti tą Elegiją, ji žvelgė į jį tarsi iš aukšto, visai nenoriai, vistiek ji Popieriui be galo labai patiko, kaip moteris. Kai ta jauna mergina stovėjo visai netoliese, kalbėdama su kažkuo mobiliuoju telefonu, pats Popierius vogčiomis vis dirsčiojo paslapčia į ją, apžiūrinėdamas jauną ir patrauklų jos kūną. 2019 m. liepos 30 d.


Anderzak
// 2019.09.07 09:33
ma shitas pieshinys primena vokishka pornucha "misterio blonkoto nuotykiai"

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Batuotas Katinas nuvyko Papyvesin, pamatyti naujaji Lakisiu nusipirkta automobili Burtininke Irena su savo mama apsipirkineja Kupiskio miesto turguje Ksena Katiniene Kupiskio miesto turguje iesko sau pigiu pedkelniu Popierius Popierenas isimylejo Papyvesio sodyboje beviesincia Elegija Batuotas Katinas su viesnia Elegija Fromiciute eina keliu, link Pyvesos upes Nycietis Raigardas Kupiskio baznycioje gauna gimnazijos mokslo baigimo atestata Nycieciai nuvyko i gimnazijos abiturientu Isleistuves Kupiskyje