apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11396 dabar naršo 0 (1)
Ksena Katiniene Kupiskio miesto turguje iesko sau pigiu pedkelniu // Vienaturtis // 2019.08.03 // komp. piešiniai
203 kb

peržiūrėjo: 401
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nors nyciečiai turtuoliai Batuotas ir Ksena Katinai ir yra be galo dideli turtuoliai, gyvena viskuo pertekę, didelėje prabangoje, jiems kartais galop ima ir vis tiek iki tiek įgrįsta nuolat vis lankytis firminėse parduotuvėse, pirkti visokius brangius, garsių prekės ženklų daiktus. Tad jie kartas nuo karto pabando vis užsukti ir ten, kur yra linkusi lankytis didelė dalis prasčiokų visuomenės – kad ir Kupiškio miesto turguje, šeštadieniais. Štai būtent tame pačiame miesto turguje ši Katinų pora dabar ir lankosi – užsuko norėdami sau nusipirkti skanių, šviežių bandelių ir dar šiaip ko nors naudingo, kas tikrai praverstų namie, ūkiui. Turguje Ksena beeinant sustojo būtent ten, kur yra parduodama avalinė ir rūbai, mat labai užsinorėjo čia sau nusipirkti naujas, pigias pėdkelnes. Dabar ji žiūri, kokias čia sau išsirinkti. O šalia tuo metu buvusi prekeivė moteris ėmė ir prie progos pajuokavo apie Ksenos gražias kojas... 2019 m. rugpjūčio 3 d.


Anderzak
// 2019.09.07 09:30
man shitas pieshinys primena dvi bobas skuduryne ir viena melyna katina ish kinofilmo "dvi bobos skuduryne ir vienas melynas katinas"
Anderzak
// 2019.09.07 21:19
https://www.yo utube.com/watch?v=BLOKmaFlysM< /a>

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Batuotas ir Ksena Katinai Papyvesyje svencia savo vestuviu 20 -ies metu jubilieju Batuotas Katinas nuvyko Papyvesin, pamatyti naujaji Lakisiu nusipirkta automobili Burtininke Irena su savo mama apsipirkineja Kupiskio miesto turguje Ksena Katiniene Kupiskio miesto turguje iesko sau pigiu pedkelniu Popierius Popierenas isimylejo Papyvesio sodyboje beviesincia Elegija Batuotas Katinas su viesnia Elegija Fromiciute eina keliu, link Pyvesos upes Nycietis Raigardas Kupiskio baznycioje gauna gimnazijos mokslo baigimo atestata