apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 121545 dabar naršo 0 (0)
1,2,3,4 // princas_nepatenkintas // 2019.09.06 // komp. piešiniai
104 kb

peržiūrėjo: 320
balsavo: 1
balai: 5, 5
sumažinti
Pieštas lygiai prieš metus, 2018 09 05.


princas_nepatenkintas
// 2019.09.06 22:05
nebuvau tikras dėl tos žvaigždės (iš grafinės pusės), ir dabar dar nesu, bet kitaip nesugalvojau.
Anderzak
// 2019.09.06 23:49
budamas nonkonfarmystu netesciau tu kedes pogaliu uz usu, (nesuprontu kam ta podarei) gi pakaktu usus iremt i tuos pagalius. o vietoj zvaigzdes "X" labiau tiktu savo galais isiremes i 4 kedes kojas tada tikrai butu 1234 bo susivestu grefishkai jei yksas butu kedes koju storumos, vo

da ma tas opatinis kedes lankas aki persha
Vienaturtis
// 2019.09.07 17:50
Piešinio autoriau, man būtų tikrai įdomu iš tavęs sužinoti, ar būna ir pas tave tokių akimirkų per meno darymo procesą, kai staiga supranti, kad vienos ar kitos idėjos geriau visiškai atsisakyti? Ar būna tau, pavyzdžiui, kad vidinė pagunda tau liepia kažkokį vienokį ar kitokį vaizdelį sukurti, o protas tau ima ir pasako, kad geriau šios idėjos visam laikui atsisakyti, nes ji arba bus visiškai nenaudinga, neįdomi kitiems žmonėms, ar tau pačiam jau visiškai atsibodusi? Man pačiam asmeniškai taip jau ne kartą gyvenime yra buvę, paskutinįsyk - šį pavasarį, kai supratau, kad reikia man visiškai atsisakyti tolesnio archeologės Lunos nuotykių paišymo, nes tai jau yra išsemta tema, nebeįdomi net man pačiam, taigi, naujų nuotykių su šia moterimi daugiau jau visai nebesulauksite.
princas_nepatenkintas
// 2019.09.07 18:32
Anderzakai, dekui, reikes pabandyt, tie pagalia tai tikrai ne i tema.
princas_nepatenkintas
// 2019.09.07 19:23
Vienaturti, nezinau... gerai pagalvojus, man dazniau buna taip, kad ka nors sugalvoju, bet nedristu to imtis del kazkokio vidinio nerimo, o ne del to, kad kazkam nepatiks ar del to, kad ideja neverta igyvendinti. Pavyzdiui, turiu pasipaises eskizu, man jie patinka, bet ju neispildau ir jie guli metu metais. Man geriau viska daryti spontaniskai ir per daug negalvojant.
Vienaturtis
// 2019.09.08 09:36
Man dar sukilo štai toks įdomus klausimas: ar tau pačiam niekada viduje nebuvo kilusios ambicijos imti ir nupiešti būtent tokį piešinį, kokio dar beveik niekas pasaulyje nėra piešęs, ir kokį vėliau išvydę visi kiti aplinkiniai net žagtelėtų iš didžiulės nuostabos?
O aš vieną buvau irgi apie savo kūrybą rimtai susimąstęs ir net ėmęs paskaičiuoti, kiek ir kokių piešinių piešimo aš dar nė karto gyvenime nesu daręs. Susidarė maždaug toks jų sąrašas: krepšinio varžybos; futbolininkas vartuose; posėdis Seimo salėje; kūdikio krikštynos; burtininkų turnyras; astronautas atviroje kosmoso erdvėje, "U2" gyvo garso koncertas; vienuoliai; Jėzaus veidas; Vilniaus panorama; vaikų darželis... Ir, kaip jau supratot, šis sąrašas tikrai dar nebaigtas!
Anderzak
// 2019.09.08 16:24
jo jo supratom:)
https://www.yo utube.com/watch?v=2KRo9cg8eyE< /a>
princas_nepatenkintas
// 2019.09.10 19:41
Vienaturti, ne, neturėjau tokios minties. Ta prasme, ką nors originalaus ir nenuvalkioto, manau, siekia daugelis kuriančiųjų, bet kad specialiai svajoti apie sensaciją, kad išsižiotų kažkokia abstrakti publika, man tas atrodo truputį, nežinau, gal isteriška...

Tarp kitko, aš sugalvojau tai, ko tu pats tikriausiai savo istorijose nesi nupiešęs. Tarp tavo piešinių, man regis, nėra pavaizduotų laidotuvių. Na, žinai tas nuotraukas, kai fotografuodavosi prie atidaryto karsto. Va tau siužetas, nepraleisk progos.

Arba nupiešk kokį pasikorusį savo personažą, nes kaimuose dažnai tas pasitaiko, ypač dabar, kai pradėjau socialinę temą :)
Vienaturtis
// 2019.09.10 19:58
Prieš gal kokius 5 metus, atgal buvo man kilusi mintis popieriuje nupiešti mažo vaikiuko, nycietės Musės Kalytės sūnelio Ferdinando tariamą laidotuvių procesiją, bet paskui persigalvojau, nes tikiu kiek prietarais ir manau, kad tai tikrą nelaimę man tai veikiai gali užtraukti. Ir kitas, protingesnis žmogus būtent irgi taip mane nuo tokios minties perkalbėjo... Beje, kad ir ne visai atviru vaizdu, bet vistiek jau buvau kartą nupiešęs, kitu kampu ir to paties mažojo Ferdinando vieną laidotuvių detalę, ir dar burtininko Arabeliaus Kukurbezdžio bei Ramos Katinienės tragiškas žūtis. Taigi, to pralieto kraujo, norint, irgi visai galima pas mano kūrybą surasti. O to paties atviro smurto kūryboje gal jau ir taip kažkiek per daug...
Beje, dar manau, kad visai gali būti, kad kai kurių dalykų iš to mano sąrašo išvardyto aš galimai ir visai niekaip nenupiešiu: pavyzdžiui, kad ir to paties "kašio" - po teisybei, aš juk jo tiesiog nekenčiu, tad kokio velnio dabar kada turėčiau su meile imti paišyti aikštelėje vieno kurio aukštaūgio į krepšį su kamuoliu mėtomus tritaškius?!
Vienaturtis
// 2019.09.10 20:03
Nebent už pinigus, labai didelius mokamus man... Bet ir tada galbūt aš dar prieš tai gerai apie viską pagalvočiau, ar tikrai man verta daryti mene, ko visai realiai nenoriu...
Vienaturtis
// 2019.09.11 09:58
A, dar vieną prisiminiau: kažkada, labai seniai buvau itin užsinorėjęs ant popieriaus pamėginti nupiešti ir tv serialo "Charmed" veikėjas raganas Fru, Piper ir Fibi, bet vis neprisiruošdavau tam, tai taip ir liko beveik visai pamirštu dalyku...
princas_nepatenkintas
// 2019.09.15 08:46
dar tau siuzetas: tegul kas nors is tavo kaimo nuvaziuoja rugsejo 11 i NY ir lankosi dangoraizyje tuo metu, kai i ji skrenda lektuvas. Isivaizduok, akimirka iki katastrofos, jie fotografuojasi lango fone, o i juos skrenda lektuvas. :)
Vienaturtis
// 2019.09.15 10:07
Neblogai skamba. Tik manau, kad ši idėja vis dėl to ir niekaip negali būti realiai išpildyta, nes būtent tą minėtąją dieną, kiek žinau, visi tie mano nyciečiai tiesiog tik tupėjo savo kaime, gal kažkas kažką ir įdomaus veikė, bet tikrai nė vienas nebuvo nukakęs į JAV.
O jeigu paimtumėme tai kaip tokią idėją, kad būtent tame kažkuriame liūdno likimo dangoraižyje buvo padaryta nuotrauka, po ko ji buvo dar ir sėkmingai išsaugota bei parsivežta kažkieno į savo namus, tai turėkime omenyje, kad tam, kas tada ten lankėsi, teko vos ne per sekundę tuojau pat žaibiškai nešdintis lauk, gelbėti savo kailį nuo žūties. Nė vienas iš nyciečių, net ir pats Tukurutis tokių staigaus persikėlimo iš vienos vietos į kitą galių tikrai visai dar neturėjo. Tad, galvoju sau taip, kad tokiu atveju tada reikėtų piešti prie lango būtent tik sajaną Songoką arba burtininką Harį Poterį, nes tik jie, pavojui iškilus, ir sugeba per akimirksnį pakeisti savo buvimo vietą...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 Vienaturtis // 2019.09.06 22:53

 
SP16 SP14 SP13 1,2,3,4 SP11 DS-01 the killing of a sacred deer