apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11233 dabar naršo 0 (0)
Popierius Popierenas svencia Papyvesyje savo paties sukakti, drauge su pana // Vienaturtis // 2019.10.16 // tikra media
288 kb

peržiūrėjo: 852
balsavo: 2
balai: 10, 5
sumažinti
Popieriui Popierėnui jo atvykimo į Nycius 20 -ųjų metinių proga buvęs globėjas, nycietis Batuotas Katinas padovanojo itin prabangią vakarienę, dviese su jo drauge Giedre "Papyvesio" kaimo turizmo sodyboje, prieš tai paprašęs jos asmeniškai sutikti su Popieriumi pabūti ir intymesnėje aplinkoje, nes tam nesiseka su moterimis ir trūksta jų kūno artumo. Dabar Popierius sodybos antrosios trobos kambaryje, prie jaukios degančių žvakių šviesos, jau kaip tik guli lovoje ir laukia, kada šalia stovinti Giedrė pagaliau nusirengs, nes jis labai norėtų su ja sugulti drauge ir galbūt net truputį užsiimti seksu... 2019 m. spalio 12 d.


princas_nepatenkintas
// 2019.10.22 19:22
"truputį užsiimti seksu" - ta prasme, kad ne iki laimingos pabaigos?

Ir šiaip epizodas dvelkia kažkokiu, nežinau, sąvadavimu... Globėjas paprašė, kad mergina atsiduotų popieriui... Ji kekšė, ar kaip?
Vienaturtis
// 2019.10.22 20:11
Čia jau galima visaip kaip tik benorint interpretuoti šį mano piešinį.
O viskas priklauso tik nuo pačios merginos asmeninio apsisprendimo - patinka jai tas padaras, vardu Popierius, ar ne, kad galėtų su juo leistis ir į dar rimtesnius poros dalykus. Tuo tarpu Batuotui tai tikrai buvo rimtai gaila palikę savo buvusio globotinio, kad tam taip nesiseka užmegzti pakankamai ilgus savo santykius su moterimis ir jas pasiguldyti lovą, tad ir ryžosi prašyti dėl Popieriaus iš Giedrės tokio iš pažiūros nelabai gražaus dalyko, bent jau šio padaro suėjusio jubiliejaus proga...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 Rorkas // 2019.10.17 16:00
5 princas_nepatenkintas // 2019.10.21 14:13

 
Prisimenant Pikses ir Diksio vestuves Nyciu kaime 1999 - aisiais Prisimenant Pikses ir Diksio Parsiukenu vestuves Nyciuose 1999 - aisiais Velus rudens vakaras Papyvesio kt sodybos priziuretoju miegamajame Popierius Popierenas svencia Papyvesyje savo paties sukakti, drauge su pana Batuotas Katinas ir jo sunus Naitmenas su visureigiu Mercedes ka tik po keliones parvaziavo namo ... Burtininkas Tukurutis kelyje vairuoja savo seimos Opeli