apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 121563 dabar naršo 0 (0)
Tukurucio ir Irenos pirmas Nauju metu sutikimas Nyciuose // Vienaturtis // 2019.12.01 // tikra media
182 kb

peržiūrėjo: 47
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Prieš pat jūsų akis - vaizdelis iš labai senos jau praeities, kada du Nycių kaimo gyventojai, burtininkai Tukurutis ir Irena Kosmonautai kaime, iš po savo praeitų vestuvių dar tik pirmąkart bendrai sutiko atėjusią Naujųjų metų šventę. Tuomet pati šventė tradiciškai vėl vyko "Vištų Bendrijos" būstinės pastate, dideliame asmenų būryje, drauge ir su visais kitais čia gausiai susirinkusiais savo kaimynais, nyciečiais. Atėję į būsimą vakarėlį ir to pageidaujantys kaimiečiai, laisvai galėjo čia pat esančio Paršiukėnų šeimos buto virtuvėje persirengti prašmatnesniais drabužiais ir tik tada ruoštis sutikti Naujųjų naktį. Viena laikraštėlio "Bendrijos žinios" korespondentė, fotografė višta visur vis kaišiojo savo ilgą snapą, norėdama laikraščiui užfiksuoti kuo daugiau kokių įspūdingų šios šventės vaizdų, bet Tukurutis tąkart šiai vištai taip ir neleido iš arti nufotografuoti to, kaip jo žmona Irena persirenginėja. 2004 m. gruodžio 31 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Nyciecio Ferdinando Suvos gimimas 1995 - aisiais Nycieciai Batuotas Katinas ir Tukurutis pietauja, sededami savo automobilyje Tukurucio ir Irenos pirmas Nauju metu sutikimas Nyciuose Batuotas Katinas su draugais Kauno klube stebi striptizo sokejos soki Kaip Batuotas Katinas su draugais Kaune apsilanke striptizo klube Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 6 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 5