apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11167 dabar naršo 0 (0)
Kaip nycieciai kasmet sutinka Naujus 18 // Vienaturtis // 2019.12.28 // tikra media
196 kb

peržiūrėjo: 146
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
2004 -ųjų metų sutikimas.
Kaip jau ir buvau tai minėjęs, tuo laikotarpiu, 2003 metais, atgal, į savo Nycių kaimą ir vėl sugrįžo gyventi Gerųjų Burtininkų šeima, tad gyventojų vien dėl to tik dar kiek labiau padaugėjo. Ir vien dėl šio fakto, kaime buvo džiaugsmo tiesiog į valias. Labiausiai šių kerėtojų sugrįžimu į Nycius džiaugėsi turtingiausi šito kaimo gyventojai - Katinai ir Šunėnai. Tad kada paskutinįjį Senųjų metų vakarą visi kaime vėl rinkosi į "Vištų Bendrijos" būstinę, linksmai pasitikti ateinančius Naujus metus, Musė su Ksena į tą vakarėlį drauge su jomis įkalbėjo nueiti ir sugrįžusiąją burtininkę Nukliopą - ir galiausiai, jau šventės metu, paaiškėjo tai, kad jos, trys moterys, ir buvo visų gražiausiai apsirengusios iš visų savo kaimynų... 2003 m. gruodžio 31 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Raudoni vakarai Ji Kaip nycieciai kasmet sutinka Naujus 19 Kaip nycieciai kasmet sutinka Naujus 18 Kaip nycieciai kasmet sutinka Naujus 17 Kaip nycieciai kasmet sutinka Naujus 16 Kaip nycieciai kasmet sutinka Naujus 15