apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11167 dabar naršo 0 (0)
Kaip nycieciai kasmet sutinka Naujus 19 // Vienaturtis // 2019.12.29 // tikra media
221 kb

peržiūrėjo: 236
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
2004 -ųjų metų sutikimas.
O jeigu norėsime, prisimenant tais metais Nycių kaime, "Vištų Bendrijos" būstinėje rengtą Naujųjų metų sutikimo vakarėlį, aptarti dar ir tai, kas tąsyk kaime ir vėl vedė šventinę diskoteką, verta ir vėl prisiminti du mums jau pažįstamus nyciečius vaikinus: Popierių Popierėną ir Hansą Piterį Reimundą. Tie du jaunieji didžėjai, kaip ir matote šiame paveikslėlyje, ir praleido visą šį šokių vakarą prie savo iš Katinų šeimos pasiskolinto vėl jų kompaktinių diskų leistuvo, pakaitomis grodami savo atsineštus mėgstamus šokių muzikos albumus diskuose. Tarp tokių svarbiausių albumų tą vakarą buvo "Scooter" - "The stadium techno experience", ATB - "Addicted to music" ir "Brooklyn bounce" - "BB Nation"... 2003 m. gruodžio 31 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Vienisas grozis Raudoni vakarai Ji Kaip nycieciai kasmet sutinka Naujus 19 Kaip nycieciai kasmet sutinka Naujus 18 Kaip nycieciai kasmet sutinka Naujus 17 Kaip nycieciai kasmet sutinka Naujus 16