apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11313 dabar naršo 0 (0)
Nycieciai Katinai dalyvauja kulinarinese varzybose, kurios vyksta Kupiskyje 2 // Vienaturtis // 2020.03.23 // komp. piešiniai
171 kb

peržiūrėjo: 322
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kaip nyciečiai turtuoliai Batuotas ir Ksena Katinai savo kaimui atstovavo, dalyvaudami Kupiškio miesto Kultūros centre vykstančiose kulinarinėse varžybose „Įtik maisto rajūnui“. Visos keturios komandos jau stovėjo prie savo stalų, pasiruošę darbui, kada į „Vitražų salę“ pagaliau įžengė ir vertinimo komisija, jos nariai atsisėdo priekyje užu jiems skirto stalo. Šįkart komisiją sudarė šie žmonės: vešliausių ūsų rajone šeimininkas ir didžiausias maisto gurmanas – pūstažandis kaimietis Aleksas, kultūrnamio vedėja Jolička, pats geriausias miesto virtuvės šefas, stažavęsis užsienyje – Austafijus ir miesto benamis, pravarde Zviozda (pastarojo tikro vardo niekas nežino, o ir pats jis nesisako, nes jau seniai pasą praradęs, paimtas komisijon dėl įdomumo). Patį renginį vedė kažkokia labai gabi paauglė iš gimnazijos, Dileta, o renginį filmavo vietinė televizija. Buvo perskaitytos varžybų sąlygos, nuskambėjo gongas ir maisto gaminimo varžybos tarp kaimų prasidėjo. Reikėjo per valandą visiems pagaminti po pirmąjį patiekalą, kažkokią sriubą išvirti. Ir prasidėjo: dalyviai kaip tik begalėdami vikriai sukiojosi tarp savo stalų, kiekviena komanda gamino savo atskirą valgį, salėjo skambėjo indai, čirškė keptuvėse kepamas aliejus, ūžė plaktuvai, tarpusavyje maišėsi įvairūs gardūs kvapai, dalyviai sukosi, kad tik suspėtų viską laiku pagaminti. Batuotas ir Ksena gamino čili sriubą, nes ir namie jau ne kartą buvo bandę tai gaminti ir visai skaniai išeidavo valgis. Pasibaigus skirtam laikui, kiekvienos iš komandų kapitonas turėjo su padėklu savo pagamintą valgį nunešti komisijai ir duoti kiekvienam po dubenėlį pragaut. Kada Batuotas pirmąsyk ėjo, jam tada iš jaudulio keliai šiek tiek drebėjo. Bet jo patiekalas buvo visai gerai įvertintas, net 4 balais iš 5 galimų... 2020 m. kovo 22 d.


Anderzak
// 2020.03.24 13:55
puota maro metu...
Vienaturtis
// 2020.03.28 14:05
https://www.yo utube.com/watch?v=V1GZg-WSy6A< /a>
Anderzak
// 2020.04.02 01:37
https://www.yo utube.com/watch?v=GpQOzFWBtEc< /a>

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
MKGR #6 pajauta Nycieciai Katinai dalyvauja kulinarinese varzybose, kurios vyksta Kupiskyje 3 Nycieciai Katinai dalyvauja kulinarinese varzybose, kurios vyksta Kupiskyje 2 Nycieciai Katinai dalyvauja kulinarinese varzybose, kurios vyksta Kupiskyje daznis b. p.